логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 і 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

комплексное удобрение для нимфей фото

Комплексное удобрение для нимфей и водных растений

Комплексне добриво тривалої дії для повноцінного зростання і розвитку нимфей, латаття, водяних лілій в гранулах на основі сапропеля з рослинного мулу, риб'ячого посліду, азоту, калію і фосфору, які подовжують цвітіння і насичують саму квітку максимальною яскравістю і контрастністю, забезпечують повний комплект поживного компонента необхідний для правильний зростання і розвиток квітучий водний рослина в течія увесь сезон з перехід на наступний. Добриво для водяних лілій - дуже добре розвивають кореневу систему утворюючи на ній нові точки зростання. При посадці і пересадці латаття, нимфей, водяних лілій, водних рослин добриво грає велику роль, оскільки максимально швидко допомагає рослині стабілізуватися і піти в ріст. Добриво для латаття додається в грунт, шляхом перемішування або одним шаром під корінь рослини. При підгодівлі вже зростаючої рослини добриво вноситься в паперовому пакеті. Для цього необхідно згорнути паперовий пакетик і всипати в нього добриво, акуратно загорнути його і внести у будь-яку частину контейнера з лататтям. За допомогою палички або іншого тупого предмета робимо поглиблення в грунті шляхом натискання. Вкладаємо туди пакет з добривом і розрівнюємо грунт, закриваючи пакет з добривом. Для більшого ефекту можна в контейнер з лататтям внести добриво в декількох місцях.На одно рослину висаджуване в контейнер 10 - 20 літрів йде одна упаковка. Об'єм упаковки з добривом - 500 мл Добриво має вид гранульованих паличок і кульок. Дуже легко розсипається і зручне в застосуванні. Рекомендуємо застосовувати добриво при посадці, пересадці або щорічної підгодівлі латаття, водяних лілій, нимфей і водних рослин. Наша думка про це добриво грунтована на власних посадках і пересадках латаття і водних рослин. Усі рослини дуже добре розвивалися, а що цвітуть мали щедре цвітіння. З усіх питань які у вас виникли ви можете зв'язатися з нами по наших контактах.

RUS. Комплексное удобрение длительного действия для полноценного роста и развития нимфей, кувшинок, водяных лилий в гранулах на основе сапропеля из растительного ила, рыбьего помёта, азота, калия и фосфора, которые продлевают цветение и насыщают сам цветок максимальной яркостью и контрастностью, обеспечивают полный комплект питательных компонентов необходимых для правильного роста и развития цветущих водных растений в течении всего сезона с переходом на следующий. Удобрение для водяных лилий - очень хорошо развивают корневую систему образовывая на ней новые точки роста. При посадке и пересадке кувшинок, нимфей, водяных лилий, водных растений удобрение играет большую роль, так как максимально быстро помогает растению стабилизироваться и пойти в рост. Удобрение для кувшинок добавляется в грунт, путём перемешивания или одним слоем под корень растения. При подкормке уже растущего растения удобрение вносится в бумажном пакете. Для этого необходимо свернуть бумажный пакетик и всыпать в него удобрение, аккуратно завернуть его и внести в любую часть контейнера с кувшинкой. При помощи палочки или другого тупого предмета делаем углубление в грунте путём надавливания. Вкладываем туда пакет с удобрением и разравниваем грунт, закрывая пакет с удобрением. Для большего эффекта можно в контейнер с кувшинкой внести удобрение в нескольких местах.На одно растение высаживаемое в контейнер 10 - 20 литров идёт одна упаковка. Объём упаковки с удобрением - 500 мл. Удобрение имеет вид гранулированных палочек и шариков. Очень легко рассыпается и удобно в применении. Рекомендуем применять удобрение при посадке, пересадке или ежегодной подкормки кувшинок, водяных лилий, нимфей и водных растений. Наше мнение об этом удобрении основано на собственных посадках и пересадках кувшинок и водных растений. Все растения очень хорошо развивались, а цветущие имели обильное цветения. По всем вопросам которые у вас возникли вы можете связаться с нами по нашим контактам

100 грн.