логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 і 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Контакты

Адрec розплідника Waterlilia

м. Мерефа, Харківський район, вул. Лесі Українки, 211   Email: Beloshapkoaleksandr@gmail.com

Телефони для зв'язку

  097 330 21 31  (Київстар)

  050 710 25 99  (МТС) / Viber

  Waterlilia - наш канал на ютубе 

  Waterlilia - наша сторінка инстаграм

  Waterlilia - наша группа у фейс буку

контакты интернет магазина водынх растений

Відвідайте наш канал на Youtube

Наш канал на ютубе показує багато тем садового прудоводства. Там ви знайдете відео/інформацію по посадці і уходу за лататтям, нимфеями, водяними ліліями, водними рослинами, а також зможете подивитися каталог водяних лілій, коропів коі і інших товарів. Усі найсвіжіші новини з міжнародних конкурсів латаття. Підписуйтеся і дізнавайтеся першими актуальні новини, стежите за появою нових відео! Ставте питання в коментарях. Для підписки натисніть на кнопку "підписатися" безпосередньо на каналі або під картинкою нижче.

канал на youtube

Следить за новостями

- кликніть по кнопці для оформлення підписки!

 

Розплідник в Україні Waterlilia

Команда розплідника, а також інтернет магазину рослин Waterlilia відкрита до діалогу і готова до сотруднечеству, на сезон 2021-го року.