логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 і 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

семена водяной лилии фото

Семена водяной лилии кувшинки нимфеи

Насіння нимфей високої якості. Кожна партія перевіряється на схожість. Насіння водяних лілій пройшло стратифікацію і повністю готові до пророщування. Водяні лілії з насіння - це абсолютно нові сорти і можуть не повторити повністю батьківський сорт. Тому для отриманні насіння використовуємо тільки найкрасивіші / ексклюзивні сорти латаття, що б отримати сіянці водяних лілій з новими кращими по контрастності і формі кольорами. При замовленні від 10 насіння водяних лілій в подарунок йде контейнер для пророщування, об'ємом 0.5 літра + 5 шт/насіння в подарунок. Для вирощування водяної лілії з насіння в домашніх умовах необхідно створити оптимальні умови: Хороша освітленість, натуральне світло / сонце або підсвічування фито лампами з повним спектром в течії 14 годин на добу. Температура води / повітря має бути +25 + 28 градусів тепла. Купити насіння водяної лілії / нимфеи / латаття - мікс від самих кращих маткових кущів, таких сортів як:

Nymphaea Concordia / Nymphaea Gonnere / Nymphaea James Brydon / Nymphaea Lemon Meringue / Nymphaea Nigel / Nymphaea Norma God'e / Nymphaea Perry's Beby Red / Nymphaea Perry's Fire Opal / Nymphaea Pinwaree / Nymphaea White Sensation / Nemphaea Pink Grapefruit / Nymphaea American Star / Nymphaea Barbara Dobbins / Nymphaea Bleeding Heart / Nymphaea Black Princess / Nymphaea Colorado

RUS. Семена нимфей высокого качества. Каждая партия проверяется на всхожесть. Семена водяных лилий прошли стратификацию и полностью готовы к проращиванию. Водяные  лилии выросшие из семян - это абсолютно новые сорта и могут не повторить полностью родительский сорт. Поэтому для получении семян используем только самые красивые / эксклюзивные сорта кувшинок, что бы получить сеянцы водяных лилий с новыми лучшими по контрастности и форме цветами. При заказе от 10 семян водяных лилий в подарок идёт контейнер для проращивания, объёмом 0.5 литра + 5 шт/семян в подарок. Для выращивания водяной лилии из семян в домашних условиях необходимо создать оптимальные условия: Хорошая освещённость, натуральный свет / солнце или подсветка фито лампами с полным спектром в течении 14 часов в сутки. Температура воды / воздуха должна быть +25 + 28 градусов тепла.

 

 

10 грн.