логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

Акція! При замовленні від 5 000 гривен ви отримаєте в подарунок авторський новий сорт водяної лілії виведений в розпліднику Waterlilia! Акція дійсна увесь 2021 рік!

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 І 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Питомник Waterlilia как всё начиналось

Youtube канал Waterlilia!

By alex, 02/11/2017 - 22:20
питомник waterlilia основное здание фото

Інтерес до живої води до її природної краси рослин і мешканців надихнув на ідею створення розплідника по вирощуванню водяних лілій і декоративної кольорової риби для домашніх садових ставків. Дуже хотілося що б на території розплідника був натуральний ставок. Для цього було поставлено завдання придбати ділянку з високим рівнем грунтових вод. У 2006 році купівля відбулася. Здавалося все йде за планом, але болотиста місцевість не дозволяла заїхати техніці для копки ставка. Я був у відчаї. Літо закінчилося за ним і осінь, а ідея із ставком не давала мені спокою. Усі мої умовляння місцевих эксковаторщиков закінчувалися відмовою. Мол у болото не полізли, техніка загрузнет і що тоді? Прийшла зима і тут мене осяяла одна геніальна ідея, що взимку грунт промерзне, зміцніє і по ньому можна буде рухатися важким машинам. Щодня я дивився прогноз погоди з надією на міцні морози. Може мені повезло або я сильно цього хотів але зима 2006 року виявилася дійсно морозною. Мороз - 30, що для нашого регіону дуже рідкісне явище. Мороз тримався близько тижня. Перші дні чекали коли підмерзне, а потім почалася робота і тривала три дні.

питомник waterliliaпитомник waterlilia

Ставок готовий! 45 метрів в довжину і 15 завширшки. Горы землі, які довелося навесні 2007 року розгрібати в ручну. У цьому ж році було висаджене перше латаття. До моменту перших продажів пройшли три роки, що б розмножити і підростити латаття. У 2010 році почалася оптова і роздрібна торгівля лататтям. Вирощували в основному не дороге латаття чотирьох сортів різних за кольором. Паралельно вирощували водні і прибережні рослини і трохи пізніше почали вирощувати декоративну рибу для ставків. У 2014 році з'явився перший інтернет магазин Waterlilia.com.ua.

питомник waterliliaпитомник waterlilia

Нині розплідник Waterlilia почав розширювати свій сортовий асортимент водяних лілій. Ці сорти мають високу ціну і не кожен зможе собі дозволити преобрести дороге латаття. Тому наш розплідник паралельно з дорогими сортами продовжуватиме розмноження недорогих бюджетних сортів водяних лілій, що б кожен бажаючий смог придбати для себе червоне, жовте, біле або рожеве латаття без особливої значущості сорту. У 2017 році з'явився ще один інтернет магазин Waterlilia.com оптимізований під смартфон. Сьогодні розплідник Waterlilia це сучасний розплідник в якому ведеться селекційна робота із створення нових сортів латаття. Ведеться селекційна робота по вирощуванню коропів Які і рибок Комета. У нас багато ідей і своїх власних напрацювань у веденні водного господарства. Усіх кому цікава тематика декоративних ставків, водних рослин, риби приєднуйтеся в наші групи в соц мережах, підписуйтеся на наш канал в ютубе. Усі посилання тут. Удачі всім!

 

Категория: