логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.
Ласкаво просимо до магазину Waterlilia
У нас величезний вибір водяних лілій за будь-якою ціною для будь-яких водойм! 
Власний розплідник! Власне виробництво нових сортів німфей!
Ми не продаємо відрізані частини коренів, тому що їх необхідно вкорінювати і 
підрощувати в особливих умовах, перш ніж поставити контейнер з німфеєю в ставок! 
Відрізане коріння може не вкоренитися або не цвісти в рік посадки! 
Наш розплідник спочатку вкорінює, а потім пропонує вам готовий варіант!
Ми продаємо водяні лілії у двох вікових категоріях. 
В обох випадках німфеї укорінені в контейнері з живильним ґрунтом. 
У контейнері об'ємом 2 літри (вік рослини 1 – 1,5 роки). 
У контейнері об'ємом 7 літрів (вік рослини 2 – 2,5 роки). 
Це найкращий і надійний варіант водяних лілій для покупки, 
оскільки не вимагає часу та ризику на вкорінення!
Ми надаємо гарантію на всі куплені водяні лілії у нашому інтернет-магазині!

Пам'ятайте! Водяні лілії - живі істоти, що вимагають уваги та догляду. 
Наш розплідник дав їм гарний старт – візьміть їх у добрі руки, 
дбайте про них і вони обов'язково порадують вас гарними квітами!
Кувшинка pygmaea Helvola фото

Nymphaea pygmaea Helvola Кувшинка пигмея Хелвола

UKR. Купити латаття Helvola (Купити нимфею, водяну лілію Хелвола). Водяна лілія pygmaea Helvola, селекція Латур - Марлиака, 1879 року. Вийшла при схрещуванні латаття Tetragona і Mexicana. Німфея pygmaea Helvola відноситься до жовтої колірної групи. Квіти мініатюрні в діаметрі близько 3 - 5 см. Рясність цвітіння висока. У водяної лілії pygmaea Helvola неболшой розмір. Вона відноситься до компактних карликових гібридів і ідеально підходить для вирощування у вазонах і міні ставках. У великих ставках нимфею pygmaea Helvola слід розміщувати в зонах мілководдя. Глибина посадки повинна складати близько 10 - 25 см, від кореня до поверхні води. У латаття pygmaea Helvola листя має овальну форму в діаметрі близько 5 - 6 см. Колір темно - зелений з коричневою плямистістю. У ставку двох літня рослина займає площу близько 40 - 60 см. Латаття пігмея Хелвола одна з найкрасивіших серед мініатюрних нимфей і найменша серед жовтого латаття. На зимівлю контейнер з лататтям слід переставити на глибину нижче рівня промерзання. Невибагливий сорт. За ним легко доглядати. Рясність в цвітінні вас завжди радуватиме.

RUS. Купить кувшинка Helvola (Купить нимфею, водяную лилию Хелвола). Водяная лилия pygmaea Helvola, селекция Латур - Марлиака, 1879 года. Получилась при скрещивании кувшинок Tetragona и Mexicana. Нимфея pygmaea Helvola относится к жёлтой цветовой группе. Цветы миниатюрные в диаметре около 3 - 5 см. Обильность цветения высокая. У водяной лилии pygmaea Helvola не болшой размер. Она относится к компактным карликовым гибридам и идеально подходит для выращивания в вазонах и мини прудах. В больших прудах нимфею pygmaea Helvola следует размещать в зонах мелководья. Глубина посадки должна составлять около 10 - 25 см., от корня до поверхности воды. У кувшинки pygmaea Helvola листья имеют овальную форму в диаметре около 5 - 6 см. Цвет тёмно - зелёный с коричневой пятнистостью. В пруду двух летнее растение занимает площадь около 40 - 60 см. Кувшинка пигмея Хелвола одна из самых красивых среди миниатюрных нимфей и самая маленькая среди жёлтых кувшинок. На зимовку контейнер с кувшинкой следует переставить на глубину ниже уровня промерзания. Неприхотливый сорт. За ним легко ухаживать. Обильность в цветении всегда будет вас радовать.

Купить нимфею pygmaea Helvola можно в двух возрастных категориях: В контейнере объёмом 2 литра, возраст кувшинки 1 - 1,5 года. В контейнере объёмом 7 литров, возраст кувшинки 2 - 2,5 года.

 

450 грн.