логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 і 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Кувшинка Икс микс фото цветов

Водяная лилия "Х" Икс

Купити водяні лілії, латаття, нимфеи недорого за доступною ціною, хорошої якості. Водяна лілія в цій позиції - це латаття які вирощені з насіння для отримання нових сортів. У цю позицію потрапляють близько 95 % усіх нимфей які були пророщені з насіння і залишилися схожі на свій батьківський сорт лише з невеликою зміною. Такі нимфеі не можна назвати батьківським сортом оскільки їх корінь проріс з нового сім'я і у нього два батьки. Чистокровними вважаються тільки водяні лілії узяті шляхом ділення кореневої. Водяні лілії пророслі з насіння несуть два батьківські гени, тому це і є по суті новий сорт. Проте усе латаття дуже красиве. Треба враховувати ще і той факт, що запилення відбувається з дуже рідкісними і дорогими сортами і є можливість преобрести новинку за найнижчою ціною. На Україні такої практики ще немає. Наш розплідник Waterlilia перший в Україні почав займатися селекцією водяних лілій. Щороку пророщуємо дуже велику кількість насіння водяних лілій. Таких нимфей виходить дуже багато і для них була створена ця позиція, яка дістала назву "Німфея Ікс (Х) ". Ікс це ще і не загадка в кольорі, тоесть при замовленні цієї позиції латаття може зацвісти будь-яким кольором. Але основний колір гібридів це рожевий. Так само в цю категорію потрапляє латаття світової селекції вже відомих сортів у яких була загублена маркіровка з назвою. Продукт латаття "Ікс" - це бюджетний варіант. І тепер кожного хто хоче придбати водяну лілію за недорогою ціною може це зробити у нас. Усе латаття продається вкорінені в контейнері об'ємом 2 літр. При отриманні водяну лілію необхідно перевалити в просторий контейнер, додавши усього лише не дістаючу частину грунту.

RUS. Купить водяные лилии, кувшинки, нимфеи недорого по доступной цене, хорошего качества. Водяная лилия в данной позиции - это кувшинки которые выращенные из семян для получения новых сортов. В эту позицию попадают около 95 % всех нимфей которые были пророщены из семян и остались похожи на свой родительский сорт лишь с небольшим изменением. Такие нимфеи нельзя назвать родительским сортом так как их корень пророс из нового семени и у него два родителя. Чистокровными считаются только водяные лилии взятые путём деления корневой. Водяные лилии вырощенные из семян несут два родительских гена, поэтому это и есть по сути новый сорт. Тем не менее все кувшинки очень красивые. Нужно учитывать ещё и тот факт, что опыляение происходит с очень редкими и дорогими сортами и есть возможность преобрести новинку по самой низкой цене. На Украине такой практики ещё нет. Наш питомник первый в Украине начал заниматься селекцией водяных лилий. Каждый год проращиваем очень большое количество семян водяных лилий. Таких нимфей получается очень много и для них была создана эта позиция, которая получила название "Нимфея Икс (Х)". Икс это ещё и не известность в цвете, тоесть при заказе данной позиции кувшинка может зацвести любым цветом. Но основной цвет гибридов это розовый. Так же в эту категорию попадают кувшинки мировой селекции уже известных сортов у которых была утеряна маркировка с названием. Продукт кувшинка "Икс" - это бюджетный вариант. И теперь каждый кто хочет преобрести водяную лилию по недорогой цене может это сделать у нас. Все кувшинки продаются укоренённые в контейнере объёмом 2 литр. При получении водяную лилию необходимо перевалить в просторный контейнер, добавив всего лишь не достающую часть грунта.

150 грн.