логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 і 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Кувшинка White Sensation фото

Водяная лилия Белая Сенсация nymphaea White Sensation

Купити водяна лілія White Sensation (Купити латаття White Sensation Німфея біла Сенсація). Латаття "Біла Сенсація" White Sensation одна з найбільшого латаття з білими кольорами. Сама квітка має дуже красивий білосніжний вигляд і щедре цвітіння від чого і дістав назву "Біла Сенсація" у прямому розумінні цього слова. Сорт латаття White Sensation ідеально підходить для середніх і великих ставків. Можна висаджувати і в натуральні ставки і річки на глибину до 130 см. В природному середовищі водяна лілія White Sensation матиме більший вигляд за рахунок донної природною сопропели, яка забезпечує водяну лілію повноцінним харчуванням і створює самі блогоприятные умови для хорошого зростання кореневої системи, що у свою чергу робить латаття більше великим і рясно цвіте. Водяна лілія White Sensation дуже добре пристосовується до будь-якої глибини від 40 до 120 см. Висаджувати нимфею White Sensation бажано в просторий контейнер, об'ємом від 10 до 20 літрів з внесенням в грунт комплексного добрива для нимфейNynphaea White Sensation селекція Пітера Слокума 1991 року, сорт вийшов при схрещуванні nymphaea Pink Starlet і nymphaea Pamela. В результаті вийшов цей дивовижний сорт nymphaea White Sensation з великими кольорами до 22 см Середній розмір квіток близько 18 см. Листя латаття White Sensation має ясно зелений колір і досягають діаметру близько 22 см. Водяна лілія White Sensation добре разростается і за сприятливих умов може закривати до 2 м. поверхні води. При цьому саме кореневище має марлиаковский тип і не занадто швидко разростается в сторони. У укладенні хочу відмітити, що nymphaea White Sensation дуже красивий і чудовий сорт з щедрим цвітінням білих кольорів, невибагливий і добре зимуючий.

RUS. Купить водяная лилия White Sensation (Купить кувшинку White Sensation Нимфея белая Сенсация). Кувшинка "Белая Сенсация" White Sensation одна из самых крупных кувшинок с белыми цветами. Сам цветок имеет очень красивый белоснежный вид и обильное цветение от чего и получил название "Белая Сенсация" в прямом смысле этого слова. Сорт кувшинки White Sensation идеально подходит для средних и больших прудов. Можно высаживать и в натуральные пруды и реки на глубину до 130 см. В природной среде водяная лилия White Sensation будет иметь более крупный вид за счёт донной природной сопропели, которая обеспечивает водяную лилию полноценным питанием и создаёт самые блогоприятные условия для хорошего роста корневой системы, что в свою очередь делает кувшинку более крупной и обильно цветущей. Водяная лилия White Sensation очень хорошо приспосабливается к любой глубине от 40 до 120 см. Высаживать нимфею White Sensation желательно в просторный контейнер, объёмом от 10 до 20 литров с внесением в грунт комплексного удобрения для нимфей. Nynphaea White Sensation селекция Питера Слокума 1991 года, сорт получился при скрещивании nymphaea Pink Starlet и nymphaea Pamela. В результате получился этот удивительный сорт nymphaea White Sensation с крупными цветами до 22 см. Средний размер цветков около 18 см. Листья кувшинки White Sensation имеют светло зелёный цвет и достигают диаметра около 22 см. Водяная лилия White Sensation хорошо разростается и при благоприятных условиях может закрывать до 2 м. поверхности воды. При этом само корневище имеет марлиаковский тип и не слишком быстро разростается в стороны. В заключении хочу отметить, что nymphaea White Sensation очень красивый и восхитительный сорт с обильным цветением белых цветов, неприхотливый и хорошо зимующий. Что бы купить нимфею White Sensation на территории России просим посетить сайт моих друзей и партнёров, для этого перейдите по следующей ссылке - нимфея White Sensation

 

900 грн.