логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 І 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Tupha minima Рогоз малый фото

Tupha minima Рогоз малый

Tupha minima (Рогоз малый) растения для мелководной части водоёма, глубина посадки около до 30 см., рекомендуемая 10 - 20 см. Очень эффективное и красивое растение, хорошо нарастает создавая плотные кустики из узких прямостоячих листьев высотой около 40 - 60 см.

Цветение Tupha minima весной. Если зима была слишком холодной и затяжной то в этот год растение может и вовсе не цвести, так как болезненно переносит суровые зимы и часть корневых побегов могут погибнуть, если вмёрзнутся в лёд.

Зимой (tupha minima) рогоз малый лучше передержать в подвале, а ранней весной вынести в пруд. Может зимовать в пруду но корень должен находиться ниже точки промерзания. В питомнике Waterlilia (tupha minima) рогоз малый зимует в пруду вместе с другими водными растениями.

Tupha minima (рогоз малый) идеально подходит для посадки в любые пруды и вазоны, создаёт естественный природный вид любому водоёму. На ощупь растение мясистое плотное, листья выглядят сочно и привлекательно.

Tupha minima продаётся в интернет магазине waterlilia высаженное в контейнер. Отправка во все города Украины.

100 грн.