логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 І 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Тропическая Кувшинка Pennsylvania фото

Tropical Nymphaea Pennsylvania Тропическая Кувшинка Пеннсильвания

Тропічне Латаття Pennsylvania виведене в 1897 році Уільямом Триккером і Генрі Конрадом. Для отримання Тропічного Латаття Пеннсильвания гибридазаторы використали Тропічне Латаття Caerulea і Capensis Var. Zanzibariensis. Латаття Pennsylvania до нас в розплідник привезли в 2016 році. По спостереженню в розпліднику Waterlilia можу з упевненістю дати дуже хорошу характеристику сорту латаття Pennsylvania. Контейнер з тропічним лататтям Pennsylvania встановили в ставок на глибину 40 см. І увесь літній період супроводжувався щедрим цвітінням на що повлеяло комплексне добриво для нимфей з підвищеним вмістом калію, який було внесено при посадці. Особливістю усього тропічного латаття є те, що у них дуже сильний аромат, який тримається упродовж усього циклу зрілої квітки. Квіти тропічного латаття можна зрізувати і ставити у вазу з водою. Вони будуть близько п'яти днів радувати своєю красою при цьому буде запашний аромат в кімнаті де знаходиться букет. Nymphaea Pennsylvania має дуже красиве велике салатове листя з хвилевою облямівкою по контуру, що характеризує тропічне латаття. Сорт Латаття Pennsylvania за довгі роки стали прикрасою багатьох ставків і зимових оранжерей. Синии найкрасивіші і ароматніші квіти припали до душі багатьом любителям і колекціонерам нимфей у всьому світі. Якщо літом німфея Pennsylvania добре себе почуває і розвивається у відкритій водоймі те на зимівлю її необхідно забирати в приміщення з хорошим природним освітленням і обігрівом. Ідеально підходить зимова опалювана оранжерея, лоджія. Деякі витримують її до весни в акваріумі на підвіконні. Тропічне латаття Pennsylvania розмножується насінням. Кожен паросточок відсаджується в окремий контейнер і підрощується до оптимального рамера. Після чого латаття вирушає замовникам. На своєму прикладі можу сказати, що раніше я не хотів заводити тропічне латаття їх не стандартної зимівлі. Але коли я став володарем двох тропічних сортів і поринув в красу їх світу зрозумів що вони цього коштують.

RUS. Тропическая Кувшинка Pennsylvania выведена в 1897 году Уильямом Триккером и Генри Конрадом. Для получения Тропической Кувшинки Пеннсильвания гибридазаторы использовали Тропические Кувшинки Caerulea и Capensis Var. Zanzibariensis. Кувшинку Pennsylvania к нам в питомник привезли в 2016 году. По наблюдению в питомнике Waterlilia могу с уверенностью дать очень хорошую характеристику сорта кувшинки Pennsylvania. Контейнер с тропической кувшинкой Pennsylvania установили в пруд на глубину 40 см. И весь летний период сопровождался обильным цветением на что повлеяло комплексное удобрение для нимфей с повышенным содержанием калия, которое было внесено при посадке. Особенностью всех тропических кувшинок есть то, что у них очень сильный аромат, который держится на протяжении всего цикла зрелого цветка. Цветы тропических кувшинок можно срезать и ставить в вазу с водой. Они будут около пяти дней радовать своей красотой при этом будет душистый аромат в комнате где находится букет. Nymphaea Pennsylvania имеет очень красивые крупные салатовые листья с волновой каёмкой по контуру, что характеризует тропическую кувшинку. Сорт Кувшинки Pennsylvania за долгие годы стали украшением многих прудов и зимних оранжерей. Синии красивейшие и ароматные цветы пришлись по душе многим любителям и коллекционерам нимфей во всём мире. Если летом нимфея Pennsylvania хорошо себя чувствует и развивается в открытом водоёме то на зимовку её необходимо забирать в помещение с хорошим естественным освещением и обогревом. Идеально подходит зимняя отапливаемая оранжерея, лоджия. Некоторые выдерживают её до весны в аквариуме на подоконнике. Тропическая кувшинка Pennsylvania размножается семенами. Каждый росточек отсаживается в отдельный контейнер и подращивается до оптимального рамера. После чего кувшинки отправляются заказчикам. На своём примере могу сказать, что раньше я не хотел заводить тропические кувшинки из за их не стандартной зимовки. Но когда я стал обладателем двух тропических сортов и окунулся в красоту их мира понял что они этого стоят.

700 грн.