логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 І 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Тропическая розовая нимфея с цветком фото

Tropical Nymphaea General Pershing Тропическая Кувшинка Генерал Першинг

Водяна тропічна нимфея General Pershing з дуже щедрим цвітінням рожевими кольорами. Квіти височіють над поверхнею води на високих стебленожках, подібно до лотосів. Діаметр квітів близько 18 - 20 см, дуже великі, особливо у німфей двох - трьох літнього віку. Особливі властивості - це очеь виразний і насичений аромат, приємний і неповторний. Дуже добре тримаються на зрізі у вазі з водою, дуже швидко заповнюючи простір кімнати своїм привабливим ароматом. Для вирощування підійдуть будь-які контейнери об'ємом близько 5 - 10 літрів. Німфея General Pershing висаджується в центрі контейнера і не поширюється в сторони, тільки з віком починає давати потомство у вигляді овальних бульб. Які можна відбирати від основного кореня і висаджувати як самостійні рослини. Основним критерієм для вирощування тропічної водяної лілії тепле. Це дуже важливо. Тому восени латаття необхідно забрати із ставка в тепле приміщення з хорошим освітленням. Якщо такої можливості немає, тоді можна зберегти бульби і навесні висадити їх в контейнер і поставити в ставок. Ця практика широко поширена в Європі. Місце для посадки тропічного латаття у своєму ставку вибирайте не занадто глибоке. Краще всього це 30 - 50 см, від кореня до поверхні води. У тропічної німфеи General Pershing дуже красиве, просто величезне листя в діаметрі близько 30 см, соковито зеленого кольору, дуже щільні на ощюпь. Відмінною рисою усіх тропічних водяних лілій - це зубчаста окантовка листя, смотриться дуже оригінально і красиво. У своєму господарстві вирощуємо тропічні нимфеи з 2017 року і дуже ними задоволені. Кожен відвідувач нашого розплідника зупиняє на них свій взляд і на деякий час повністю поринає у світ гармонії і краси. Тропічне латаття чарівне своїм цвітінням і привабливе ароматом. Єдине що багатьох утримує в їх преобретении це боязнь зимових проблем. Але якщо у вас є досвід вирощування кімнатних квітів, ви впораєтеся і з тропічними нимфеями. Тільки для них потрібна вода, тепло і фито підсвічування. Раджу спробувати для себе новий світ тропіків, упевнений що закохаєтеся в нимфеи з першого цвітіння! Удачі всім!

RUS. Водяная тропическая нимфея General Pershing с очень обильным цветением розовыми цветами. Цветы возвышаются над поверхностью воды на высоких стебленожках, подобно лотосам. Диаметр цветов около 18 - 20 см., очень крупные, особенно у нимфей двух - трёх летнего возраста. Особенные свойства - это очеь отчётливый и насыщенный аромат, приятный и неповторимый. Очень хорошо держатся на срезе в вазе с водой, очень быстро заполняя пространство комнаты своим пленительным ароматом. Для выращивания подойдут любые контейнеры объёмом около 5 - 10 литров. Нимфея General Pershing высаживается в центре контейнера и не распространяется в стороны, лишь только с возрастом начинает давать потомство в виде овальных клубней. Которые можно отбирать от основного корня и высаживать как самостоятельные растения. Основным критерием для выращивания тропической водяной лилии есть тепло. Это очень важно. Поэтому осенью кувшинку необходимо забрать из пруда в тёплое помещение с хорошим освещением. Если такой возможности нет, тогда можно сохранить клубни и весной высадить их в контейнер и поставить в пруд. Эта практика широко распространена в Европе. Место для посадки тропической кувшинки в своём пруду выбирайте не слишком глубокое. Лучше всего это 30 - 50 см., от корня до поверхности воды. У тропической нимфеи General Pershing очень красивые, просто огромные листья в диаметре около 30 см., сочно зелёного цвета, очень плотные на ощюпь. Отличительной чертой всех тропических водяных лилий - это зубчатая окантовка листьев, смотриться очень оригинально и красиво. В своём хозяйстве выращиваем тропические нимфеи с 2017 года и очень ими довольны. Каждый посетитель нашего питомника останавливает на них свой взляд и на некоторое время полностью окунается в мир гармонии и красоты. Тропические кувшинки очаровательны своим цветением и пленительны ароматом. Единственное что многих удерживает в их преобретении это боязнь зимних проблем. Но если у вас есть опыт выращивания комнатных цветов, вы справитесь и с тропическими нимфеями. Только для них нужна вода, тепло и фито подсветка. Советую попробовать для себя новый мир тропиков, уверен что влюбитесь в нимфеи с первого цветения! Удачи всем!

 

 

700 грн.