логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 І 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Водяная лилия WL Water White Baby фото

Nymphaea WL Water White Baby Кувшинка Белый Малыш

Водяна лілія White Baby (Латаття Білий Малюк), реєстраційний номер в реєстрі розплідника Waterlilia (Beloshapko W 3-19).

Німфея WL Water White Baby витончене карликове латаття з дрібними білими квітами в діаметрі близько 5 - 6 см. Квіти у водяної лілії WL Water White Baby класичної форми. У суцвітті близько 25 пелюсток тих, що замикають 4 кільцеві ряди. Центральні пелюстки розташовані під кутом в 90 і крайні під кутом в 45 градусів. Пелюстки широкі біля основи і загострені у вершині. Серцевина квітки включаючи тичинки - яскраво жовтого кольору. Листя нимфеи WL Water White Baby оливкового кольору в діаметрі близько 7 см. Добре витримана пропорція розміру листа по відношенню до квітки, це візуально робить саму німфею WL Water White Baby в ставку дуже привабливої. За формою листя нагадує квадрат з сильно заоваленными краями, рідкісна особливість але в цьому теж своя унікальність нового гібриду. Латаття WL Water White Baby тестувалося на глибині 10, 20, 30 і 40 см. Кращими результатвми показала глибина для посадки близько 20 см., (у літній період, а на зимівлю німфею WL Water White Baby необхідно переставити на непромерзаючу глибину). Водяну лілію WL Water White Baby можна вирощувати в дрібних ставках, тазах, вазонах, діжах у будь-яких дрібних ємностях з водою. Зараз набирає оберти новий напрям вирощування карликових нимфей в акваріумі. Цього року вже було продано близько 10 нимфей для тестування в нових умовах. Залишається тільки дочекатися результатів і відгуків по цих тестах. Купити водяну лілію WL Water White Baby (Купити латаття WL Water White Baby, нимфея Білий Малюк).

RUS. Нимфея WL Water White Baby изящная карликовая кувшинка с мелкими белыми цветами в диаметре около 5 - 6 см. Цветы у водяной лилии WL Water White Baby классической формы. В соцветии около 25 лепестков замыкающих 4 кольцевых ряда. Центральные лепестки расположены под углом в 90 и крайние под углом в 45 градусов. Лепестки широкие у основания и остроконечные в вершине. Сердцевина цветка включая тычинки - ярко жёлтого цвета. Листья нимфеи WL Water White Baby оливкового цвета в диаметре около 7 см. Хорошо выдержана пропорция размера листа по отношению к цветку, это визуально делает саму нимфею WL Water White Baby в пруду очень привлекательной. По форме листья напоминают квадрат с сильно заоваленными краями, редкая особенность но в этом тоже своя уникальность нового гибрида. Кувшинка WL Water White Baby тестировалась на глубине 10, 20, 30 и 40 см. Лучшими результатвми показала глубина для посадки около 20 см. (в летний период, а на зимовку нимфею WL Water White Baby необходимо переставить на непромерзающую глубину). Водяную лилию WL Water White Baby можно выращивать в мелких прудах, тазах, вазонах, кадках в любых мелких ёмкостях с водой. Сейчас набирает обороты новое направление выращивание карликовых нимфей в аквариуме. В этом году уже было продано около 10 нимфей для тестирования в новых условиях. Остаётся только дождаться результатов и отзывов по этим тестам. Купить водяную лилию WL Water White Baby (Купить кувшинку WL Water White Baby, нимфея Белый Малыш). Для приобретения нимфеи WL Water White Baby нажмите "Купить" и оформите заказ.

 

 

 

750 грн.