логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 і 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Водяная лилия WL Water Eternal Love фото

Nymphaea WL Water Eternal Love Кувшинка Вечная Любовь

Водяна лілія Eternal Love (Вічна Любов), реєстраційний номер в реєстрі розплідника Waterlilia (Beloshapko W 28-19).

Селекція Олександра Білошапко 2019 року, Україна

Квіти найпрекрасніше творіння природи, які надихають, зачаровують своєю красою і полонять ароматом. Коли зацвів мій новий гібрид перше що прийшло в голову це відчуття легкості, любові, умиротвореності. Іноді дуже складно дати ім'я новому лататтю, але в даному випадку хотілося увічнити окрилені почуття, так і з'явилася на світ нова німфея "Вічна Любов". Квіти надзвичайно красиві. Великі в діаметрі близько 15 см, напівпухнасті з удлиннеными пелюстками яскраво рожевого кольору. Височіє над поверхнею води приблизно до 10 см. Листя оливковий - зеленого кольору, круглої форми в діаметрі до 20 см. Латаття WL Water Eternal Love рясноквітнучий сорт, ідеально підходить для середніх глибин близько 30 - 60 см. Площа покриття води листовою масою близько 70 см. Квіти тримаються по центру. Візуально дуже красивий і акуратний кущ. Що б купити латаття WL Water Eternal Love на нашому сайті - натисніть кнопку "Купити" і оформіть замовлення. Можна замовити по тел. 050 710 25 99 або 097 330 21 31

RUS. Водяная лилия Eternal Love (Вечная Любовь), регистрационный номер в реестре питомника Waterlilia (Beloshapko W 28-19). Водяная лилия WL Water Eternal Love селекция Александра Белошапко 2019 года, Украина. Цветы самое прекрасное творение природы, которые вдохновляют, завораживают своей красотой и пленят ароматом. Когда зацвёл мой новый гибрид первое что пришло в голову это ощущение воздушности, любви, умиротворённости. Иногда очень сложно дать имя новой кувшинке, но в данном случае хотелось увековечить окрылённые чувства, так и появилась на свет новая нимфея "Вечная Любовь". Цветы необычайно красивы. Крупные в диаметре около 15 см., полупушистые с удлиннёными лепестками ярко розового цвета. Возвышаются над поверхностью воды примерно до 10 см. Листья оливково - зелёного цвета, круглой формы в диаметре до 20 см. Кувшинка WL Water Eternal Love обильноцветущий сорт, идеально подходит для средних глубин около 30 - 60 см. Площадь покрытия воды листовой массой около 70 см. Цветы держатся по центру. Визуально очень красивый и аккуратный куст. Что бы купить кувшинку WL Water Eternal Love на нашем сайте - нажмите кнопку "Купить" и оформите заказ. Можно заказать по тел. 050 710 25 99 или 097 330 21 31.

 

 

 

1600 грн.