логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

Акція! При замовленні від 5 000 гривен ви отримаєте в подарунок авторський новий сорт водяної лілії виведений в розпліднику Waterlilia! Акція дійсна увесь 2021 рік!

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 І 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Водяная лилия WL Water Eternal Love фото

Nymphaea WL Water Eternal Love Кувшинка Вечная Любовь

Водяная лилия Eternal Love (Вечная Любовь), регистрационный номер в реестре питомника Waterlilia (Beloshapko W 28-19)

Водяная лилия WL Water Eternal Love селекция Александра Белошапко 2019 года, Украина

Цветы самое прекрасное творение природы, которые вдохновляют, завораживают своей красотой и пленят ароматом.

Когда зацвёл мой новый гибрид первое что пришло в голову это ощущение воздушности, любви, умиротворённости. Иногда очень сложно дать имя новой кувшинке, но в данном случае хотелось увековечить окрылённые чувства, так и появилась на свет новая нимфея "Вечная Любовь".

Цветы необычайно красивы. Крупные в диаметре около 15 см., полупушистые с удлиннёными лепестками ярко розового цвета. Возвышаются над поверхностью воды примерно до 10 см.

Листья оливково - зелёного цвета, круглой формы в диаметре до 20 см.

Кувшинка WL Water Eternal Love обильноцветущий сорт, идеально подходит для средних глубин около 30 - 60 см.

Площадь покрытия воды листовой массой около 70 см. Цветы держатся по центру. Визуально очень красивый и аккуратный куст.

Что бы купить кувшинку WL Water Eternal Love на нашем сайте - нажмите кнопку "Купить" и оформите заказ. Можно заказать по тел. 050 710 25 99 или 097 330 21 31.

 

 

 

1600 грн.