логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 і 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Водяная лилия WL Water Autumn Kiss фото

Nymphaea WL Water Autumn Kiss Кувшинка Осенний Поцелуй

Купить водяную лилию WL Water Autumn Kiss, купить кувшинку WL Water Autumn Kiss, нимфея WL Water Autumn Kiss.

Водяная лилия WL Water Autumn Kiss, селекция Александра Белошапко 2019 года, Украина.

Сорт водяной лилии WL Water Autumn Kiss получил своё название благодаря тому что в селекционной работе он зацвёл в осенний период и первый цветок был достаточно крупный и красивый, что перврвое что пришло в голову это слова из песни Осенний Поцелуй. Так эта чудесная нимфея и получила своё имя.

Цветы у нимфеи WL Water Autumn Kiss розового цвета в диаметре около 15 см. Листья зелёные округлой формы в диаметре около 20 см. Глубина посадки около 50 - 60 см., на больших глубинах не тестировалась, но учитывая длинну стеблей можно предположить что нимфею WL Water Autumn Kiss можно распологать и глубже около 70 - 80 см.

Весь 2020 год нимфея WL Water Autumn Kiss будет на размножении и в 2021 году появится в продаже.

 

1300 грн.