логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 І 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

водяная лилия Astra фото

Nymphaea WL Water Astra Кувшинка Астра

Купить Nymphaea WL Water Astra, купить Кувшинка Астра, купить водяную лилию Astra

Водяная лилия WL Water Astra (Кувшинка Астра), регистрационный номер в реестре питомника Waterlilia (Beloshapko W 18-19)

Новый сорт водяной лилии WL Water Astra выделяеться обильным цветением, крупными цветами (в диаметре около 15 см.), полумахровыми с остроконечными лепестками.

Водяную лилию WL Water Astra относится к розовой группе но на самом деле цветы нежно пастельного цвета в букете на воде смотрятся очень эффектно!

Листья у кувшинки Астра оливково - зелёного цвета (в диаметре около 20 см.), почти круглой формы с небольшой заковычкой в верхней части. Вырез у основания широкий с заоваленными краями.

В целом новый сорт немфеи WL Water Astra визуально очень красивый. В пруду компактный, идеально подходит для средних прудов с глубиной до одного метра.

В натуральном пруду не тестировался, но по задаткам уверен что покажет хорошие результаты.

В свободной продаже нимфея WL Water Astra появиться с весны 2021 года. В данный момент сорт находится на размножении.

1200 грн.