логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 І 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Кувшинка Water Pink Cream фото

Nymphaea Water Pink Cream

Купить водяная лилия WL Water Pink Cream, купить кувшинку WL Water Pink Cream, нимфея WL Water Pink Cream

Водяная лилия WL Water Pink Cream, селекция Александра Белошапко 2018 года, Украина

Сорт кувшинки WL Water Pink Cream интересный и привлекательный, особенно цвет цветов, который относится к розовой цветовой группе, но имеет примеси кирпичного оттенка и формируют особый цветовой спектр.

К тому же на лепестках есть едва заметный кремовый штрих пунктир. Цветы в диаметре около 15 см. Цветёт обильно до поздней осени.

Листья зелёные в диаметре около 20 - 25 см.

Глубина посадки около 40 - 120 см. Площадь покрытия листовой массой около 70 - 100 см.

Учитывая то что гибрид был выведен в Украине, он имеет превосходство по сравнению с тайскими нимфеями в отношении зимовки и резким перепадам температуры. При выборе сортов кувшинок в свой пруд этот фактор очень важный.

Кувшинка WL Water Pink Cream новый сорт - новинка на рынке кувшинок. Первые годы будет распространяться по территории Украины. Надеюсь что он вам понравиться.

 

 

550 грн.