логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 І 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Водяная лилия Virginia цветок фото

Nymphaea Virginia Кувшинка Вирджиния

Красивий сорт нимфея Virginia з білими зірчастої форми кольорами в діаметрі близько 10-12 см. Селекція Charles B. Thomas 1962 роки. Водяна лілія Virginia справжнісінький антикваріат! Латаття з минулого! Але і досі дуже затребуваний сорт, перевірений часом. Невибаглива у вирощуванні, добре наростает, а головне рясно цвіте! Дає багато насіння, являється прородителем багатьох сучасних сортів. Універсальна глибина посадки 30 - 100 см, дає можливість вирощувати латаття Virginia в ставках будь-якого виду. Підходить для посадки в штучні і натуральні ставки. Листя злегка овальної форми, оливковий - зелені в діаметрі близько 20 см. Площу покриття водної поверхні листовою масою до 130 см. Добре вирішує завдання ландшафтного оформлення великих ставків, де треба мінімальною кількістю нимфей покрити велику площу. Водяна лілія Virginia добре зимує. Росте в півтіні і на сонячних місцях водойми. Цвіте зазвичай відразу по декілька бутонів одночасно, трохи височівши над водою. Купити водяну лілію Virginia в контейнері в розпліднику Waterlilia.

RUS. Красивый сорт нимфея Virginia с белыми звёздчатой формы цветами в диаметре около 10-12 см. Селекция Charles B. Thomas 1962 года. Водяная лилия Virginia самый настоящий антиквариат! Кувшинка из прошлого! Но до сих пор очень востребованный сорт, проверенный временем. Неприхотлива в выращивании, хорошо наростает, а главное обильно цветёт! Даёт много семян, является прородителем многих современных сортов. Универсальная глубина посадки 30 - 100 см., даёт возможность выращивать кувшинку Virginia в прудах любого вида. Подходит для посадки в искусственные и натуральные пруды. Листья слегка овальной формы, оливково - зелёные в диаметре около 20 см. Площадь покрытия водной поверхности листовой массой до 130 см. Хорошо решает задачу ландшафтного оформления больших прудов, где нужно минимальным количеством нимфей покрыть большую площадь. Водяная лилия Virginia хорошо зимует. Растёт в полутени и на солнечных местах водоёма. Цветёт обычно сразу по нескольку бутонов одновременно, немного возвышаясь над водой. Купить водяную лилию Virginia в контейнере в питомнике Waterlilia.

 

 

460 грн.