логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 І 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Нимфея Violicious хит продаж

Nymphaea Violicious Кувшинка Виолишис

Купити водяна лілія Violicious нимфея Виолишис в магазині латаття Waterlilia. Водяна лілія Violicious це ISG нимфея, селекція Mike Giles, США. Відноситься до синьо - фіолетовій групі нимфей. Виділяється супер щедрим цвітінням і хорошим зростанням. Дуже рідкісний сорт. Лідер по продажах серед синьо - фіолетових нимфей. Зимує без проблем. Глибина посадки до 70 см. Площа покриття води близько 100 см. Листя в діаметрі близько 15 - 20 см. За кольором молоде листя має коричневий відтінок і в процесі дозрівання зеленіють. Квіти нимфеи Violicious можуть міняти контрастність кольору від ясно пурпурного до темно синього і мають насичений квітковий аромат. У ставку смотриться дуже ефектно. Квіти підводяться над водою, в літній період цвітіння групове, по 3 - 5 кольорів одночасно щодня. У нашому "магазині латаття" представлений два розміри водяної лілії Violicious (Виолишис). "ЄВРОСТАНДАРТ" - вкорінена водяна лілія в контейнері об'ємом 2 літр. Вимагає перевалки у більший за об'ємом контейнер з внесенням комплексного добрива для нимфей. "VIP НІМФЕЯ" - вкорінена водяна лілія в контейнері об'ємом 7 літрів. Повністю готове рішення для вашого ставка. Без пересадок і перевалок. Німфея в новому контейнері зі свіжим поживним грунтом. Швидка і зручна купівля. При отриманні дістали з коробки і поставили в ставок! Що б купити латаття Violicious на нашому сайті - натисніть кнопку "Купити" і оформіть замовлення. Можна замовити по тел. 050 710 25 99 або 097 330 21 31, Олександр.

RUS. Купить водяная лилия Violicious нимфея Виолишис в магазине кувшинок Waterlilia. Водяная лилия Violicious это ISG нимфея, селекция Mike Giles, США. Относится к сине - фиолетовой группе нимфей. Выделяется супер обильным цветением и хорошим ростом. Очень редкий сорт. Лидер по продажам среди сине - фиолетовых нимфей. Зимует без проблем. Глубина посадки до 70 см. Площадь покрытия воды около 100 см. Листья в диаметре около 15 - 20 см. По цвету молодые листья имеют коричневый оттенок и в процессе созревания зеленеют. Цветы нимфеи Violicious могут менять контрастность цвета от светло пурпурного до тёмно синего и имеют насыщенный цветочный аромат. В пруду смотриться очень эффектно. Цветы приподнимаются над водой, в летний период цветение групповое, по 3 - 5 цветов одновременно каждый день. В нашем "магазине кувшинок" представлено два размера водяной лилии Violicious (Виолишис). "ЕВРОСТАНДАРТ" - укоренённая водяная лилия в контейнере объёмом 2 литр. Требует перевалки в больший по объёму контейнер с внесением комплексного удобрения для нимфей. "VIP НИМФЕЯ" - укоренённая водяная лилия в контейнере объёмом 7 литров. Полностью готовое решение для вашего пруда. Без пересадок и перевалок. Нимфея в новом контейнере со свежим питательным грунтом. Быстрая и удобная покупка. При получении достали из коробки и поставили в пруд! Что бы купить кувшинку Violicious на нашем сайте - нажмите кнопку "Купить" и оформите заказ. Можно заказать по тел. 050 710 25 99 или 097 330 21 31, Александр. Что бы купить нимфею Violicious на территории России просим посетить сайт моих друзей и партнёров, для этого перейдите по следующей ссылке - нимфея Violicious

 

 

2300 грн.