логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 і 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Нимфея Valeria фото цветка

Nymphaea Valeria Кувшинка Валерия

Водяна лілія Greta (латаття Грета), реєстраційний номер в реєстрі розплідника Waterlilia (Beloshapko W 10-20).

Новий, темно - вишневий сорт - нимфея Valeria. Виділяється цікавою формою пелюсток, насичено темно червоного кольору. Квіти в діаметрі близько 12 - 15 см. Листя у водяної лілії Valeria оливкове, майже круглої форми в діаметрі близько 18 см. Водяну лілію Valeria тестували в невеликому ставку, глибиною близько 50 см. Молодий сорт, його кількість обмежена. За показниками перших років, можна сказати, що німфея Valeria невибаглива, відмінно росте і цвіте в середніх прудат глибиною 30 - 60 см. Об'єм контейнера підійде до 10 літрів. Замовити, купити водяну лілію Valeria (Валерія) натисніть кнопку "Купити" і оформіть замовлення, вказавши свої координати для відправки. Можна замовити по телефону 050 710 25 99 або 097 330 21 31, Олександр. Німфея Valeria продається в контейнері!

RUS. Водяная лилия Valeria (кувшинка Валерия), регистрационный номер в реестре питомника Waterlilia (Beloshapko W 29-19).

Новый, тёмно - вишнёвый сорт - нимфея Valeria. Выделяется интересной формой лепестков, насыщенно тёмно красного цвета. Цветы в диаметре около 12 - 15 см. Листья у водяной лилии Valeria оливковые, почти круглой формы в диаметре около 18 см. Водяную лилию Valeria тестировали в небольшом пруду, глубиной около 50 см. Молодой сорт, его количество ограничено. По показателям первых лет, можно сказать, что нимфея Valeria неприхотливая, отлично растёт и цветёт в средних прудат глубиной 30 - 60 см. Объём контейнера подойдёт до 10 литров. Заказать, купить водяную лилию Valeria (Валерия) нажмите кнопку "Купить" и оформите заказ, указав свои координаты для отправки. Можно заказать по телефону 050 710 25 99 или 097 330 21 31, Александр. Нимфея Valeria продаётся в контейнере!

 

1150 грн.