логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 І 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

кувшинка Sunfire фото

Nymphaea Sunfire Кувшинка Санфаер Кувшинка Солнечный огонь

Купити водяну лілію Sunfire (Купити латаття Sunfire, купити нимфею Санфаер). Водяна лілія Sunfire, селекція Mike Giles, 2004 роки, США. Відноситься до помаранчевої колірної групи. Переводиться як латаття "Сонячний Вогонь". Тип кореневища - одората. У водяної лілії Sunfire дуже красиві квіти в діаметрі близько 18 - 20 см, які можуть міняти колірну контрастність. Квітка вважається двох кольорова. З наружи помаранчева, а усередині яскраво жовта. Листя у латаття Sunfire майже круглої форми, яскраво зелені з коричневим краплением. Діаметр листя близько 20 см. Латаття Sunfire універсальне в посадці, захоплює великий діапазон глибин від 20 до 120 см. По покриттю води листовою масою може доходити до 150 см.

RUS. Купить водяную лилию Sunfire (Купить кувшинку Sunfire, купить нимфею Санфаер). Водяная лилия Sunfire, селекция Mike Giles, 2004 года, США. Относится к оранжевой цветовой группе. Переводится как кувшинка "Солнечный Огонь". Тип корневища - одората. У водяной лилии Sunfire очень красивые цветы в диаметре около 18 - 20 см., которые могут менять цветовую контрастность. Цветок считается двух цветным. С наружи оранжевый, а внутри ярко жёлтый. Листья у кувшинки Sunfire почти круглой формы, ярко зелёные с коричневым краплением. Диаметр листьев около 20 см. Кувшинка Sunfire универсальна в посадке, захватывает большой диапазон глубин от 20 до 120 см. По покрытию воды листовой массой может доходить до 150 см. Что бы купить нимфею Sunfire на территории России прошу посетить сайт моих друзей и партнёров, для этого перейдите по следующей ссылке - нимфея Sunfire

 

 

 

 

 

1300 грн.