логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 і 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Водяная лилия Steven Strawn фото

Nymphaea Steven Strawn Кувшинка Стивен Строун

Купити водяну лілію Steven Stawn (Купити нимфею Стівен Строун) в інтернет магазині латаття Waterlilia. Водяна лілія Steven Strawn, селекція Kirk Strawn 1999 року, США. Тип кореневища - Marliac. Дивовижної краси латаття. Рідкісне поєднання яскраво червоного з білим штрихпунктиром. У діаметрі квіти у водяної лілії Steven Ctrawn близько 10 - 12 см. Щедре цвітіння з другого року, коли кореневище почне разростаться і давати додаткові втечі. Листя темно - зелені з коричневою плямистістю в діаметрі близько 15 см. Глибина посадки близько 30 - 60 см, від кореня до поверхні води. Площі покриття біля 100см. Латаття Steven Strawn дуже рідко зустрічається в розплідниках. Ті кому повезе придбати її будуть в захваті і під довгим враженням від першого цвітіння. У нашому розпліднику нимфея Steven Strawn (нимфея Стівен Строун) знаходиться на розмноженні і ще пару років на ринок потрапить дуже маленька кількість. У нашому інтернет магазині латаття Steven Strawn продається вкоріненій в контейнері об'ємом один літр - "ЄВРОСТАНДАРТ" "ЄВРОСТАНДАРТ" - вкорінена водяна лілія в контейнері об'ємом 1 літр (молода рослина). Вимагає перевалки у більший за об'ємом контейнер з внесенням комплексного добрива для нимфей.

RUS. Купить водяную лилию Steven Stawn (Купить нимфею Стивен Строун) в интернет магазине кувшинок Waterlilia. Водяная лилия Steven Strawn, селекция Kirk Strawn 1999 года, США. Тип корневища - Marliac. Удивительной красоты кувшинка. Редкое сочетание ярко красного с белым штрихпунктиром. В диаметре цветы у водяной лилии Steven Ctrawn около 10 - 12 см. Обильное цветение со второго года, когда корневище начнёт разростаться и давать дополнительные побеги. Листья тёмно - зелёные с коричневой пятнистостью в диаметре около 15 см. Глубина посадки около 30 - 60 см., от корня до поверхности воды. Площади покрытия около 100см. Кувшинка Steven Strawn очень редко встречается в питомниках. Те кому повезёт преобрести её будут в восторге и под долгим впечатлением от первого цветения. В нашем питомнике нимфея Steven Strawn (нимфея Стивен Строун) находится на размножении и ещё пару лет на рынок попадёт очень маленькое количество. В нашем интернет магазине кувшинка Steven Strawn продаётся укоренённой в контейнере объёмом один литр - "ЕВРОСТАНДАРТ". "ЕВРОСТАНДАРТ" - укоренённая водяная лилия в контейнере объёмом 1 литр (молодое растение). Требует перевалки в больший по объёму контейнер с внесением комплексного удобрения для нимфей. Что бы купить нимфею Steven Strawn на территории России просим посетить сайт моих друзей и партнёров, для этого перейдите по следующей ссылке - нимфея Steven Strawn

 

1100 грн.