логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 І 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Нимфея Soifatare фото

Nymphaea Solfatare Кувшинка Солфатаре

Купити водяну лілію Solfatare (Купити латаття Солфатаре, купити нимфею Solfatere). Карликова водяна лілія Solfatare селекція Латур - Марлиака 1906 року, Франція. Карликове латаття стає дуже популярним в сучасному прудоводстве. Любов людей до кольорів величезна і багато хто хоче бачити водні квіти у своїх садах, але не увсех є ставки або місце під будівництво ставка. І тут якраз до статі карликове латаття, яке можна вирощувати в літній період практично у будь-якій місткості, - наприклад: вазони, тази, відра, діжі, карыта, боченки і т. д. Німфея Solfatare ідеально підходить для вирощування в міні ставках. Рекомендована глибина посадки близько 20 - 40 см, невибагливий сорт, добре приживається і наростает. Плошадь покриття води листовою масою близько 30 - 60 см. Листя зелене, дрібне, овальної форми в діаметрі близько 8 см. По цвітінню латаття Solfatare відноситься до помаранчевих нимфеям з щедрим цвітінням. Квіти чашовидної форми в діаметрі близько 5 - 7 см. По контрастності можуть мінятися в кольорі від помаранчевий - жовтого до помаранчевий - рожевого. Що б купити латаття Solfatare на нашому сайті - натисніть кнопку "Купити" і оформіть замовлення. Можна замовити по тел. 050 710 25 99 або 097 330 21 31.

RUS. Купить водяную лилию Solfatare (Купить кувшинку Солфатаре, купить нимфею Solfatere). Карликовая водяная лилия Solfatare селекция Латур - Марлиака 1906 года, Франция. Карликовые кувшинки становятся очень популярными в современном прудоводстве. Любовь людей к цветам огромна и многие хотят видеть водные цветы в своих садах, но не увсех есть пруды или место под строительство пруда. И тут как раз к стати карликовые кувшинки, которые можно выращивать в летний период практически в любой ёмкости - например: вазоны, тазы, вёдра, кадки, карыта, бочёнки и т. д. Нимфея Solfatare идеально подходит для выращивания в мини прудах. Рекомендуемая глубина посадки около 20 - 40 см. Неприхотливый сорт, хорошо приживается и наростает. Плошадь покрытия воды листовой массой около 30 - 60 см. Листья зелёные, мелкие, овальной формы в диаметре около 8 см. По цветению кувшинка Solfatare относится к оранжевым нимфеям с обильным цветением. Цветы чашевидной формы в диаметре около 5 - 7 см. По контрастности могут меняться в цвете от оранжево - жёлтого до оранжево - розового. Что бы купить кувшинку Solfatare на нашем сайте - нажмите кнопку "Купить" и оформите заказ. Можно заказать по тел. 050 710 25 99 или 097 330 21 31. Что бы купить нимфею Solfatare на территории России просим посетить сайт моих друзей и партнёров, для этого перейдите по следующей ссылке - нимфея Solfatare

 

450 грн.