логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 І 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Нимфея Shakira цветок фото

Nymphaea Shakira Кувшинка Шакира

Водяна лілія Shakira (латаття Шакира), реєстраційний номер в реєстрі розплідника Waterlilia (Beloshapko W 4-20). Новий сорт латаття Shakira з гранатово червоними кольорами, невеликим листям і дуже акуратно сформованою кущоподібною структурою. Ідеально підходить для невеликих, неглибоких декоративних ставків, пластикових або плівкових ставкових форм. Глибина посадки від 30 - 60 см. Діаметр квітки близько 12 - 15 см Листя 16 - 18 см. Площа покриття води близько 60 см. Водяна лілія Shakira продається в контейнері! Колекційний сорт!

RUS. Водяная лилия Shakira (кувшинка Шакира), регистрационный номер в реестре питомника Waterlilia (Beloshapko W 4-20). Новый сорт кувшинка Shakira с гранатово красными цветами, небольшими листьями и очень аккуратно сформированной  кустообразной структурой. Идеально подходит для небольших, неглубоких декоративных прудиков, пластиковых или плёночных прудовых форм. Глубина посадки от 30 - 60 см. Диаметр цветка около 12 - 15 см. Листья 16 - 18 см. Площадь покрытия воды около 60 см. Водяная лилия Shakira продаётся в контейнере! Коллекционный сорт!

 

1050 грн.