логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 І 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Nymphaea Rose Arey Кувшинка Роуз Эрей фото

Nymphaea Rose Arey Кувшинка Роуз Эрей

Купить водяная лилия Rose Arey (Купить кувшинку Роуз Эрей)

Водяная лилия Rose Arey (Роуз Эрей) селекция Елены Фаулер (США), 1913 года.

Водяная лилия Rose Arey подходит для не больших и средних прудов с глубиной для посадки около 40 - 80 см. Не прихотливый, выносливый сорт, хорошо зимующий.

Обильно - цветущий сорт. Цветение водяной лилии Rose Arey начинается с конца мая и может продолжаться до первых заморозков. Цветение обильное нежно розовыми цветами звёздчатой формы. Диаметр цветов около 16 - 18 см.

Кувшинка Rose Arey очень компактна, в пруду занимает около 80 (см.) поверхности воды. В натуральном, природном пруду все показатели могут быть больше.

Что бы обеспечить кувшинку полноценным питанием я рекомендую при посадке вносить - комплексное удобрение для нимфей. Его будет достаточно внести один раз на 2 года, а на 3 - й год сделать пересадку кувшинки.

Что бы купить нимфею Rose Arey на территории России просим посетить сайт моих друзей и партнёров, для этого перейдите по следующей ссылке - нимфея Rose Arey

 

 

350 грн.