логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 І 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Кувшинка pygmaea Helvola фото

Nymphaea pygmaea Helvola Кувшинка пигмея Хелвола

Купити латаття Helvola (Купити нимфею, водяну лілію Хелвола). Водяна лілія pygmaea Helvola, селекція Латур - Марлиака, 1879 року. Вийшла при схрещуванні латаття Tetragona і Mexicana. Німфея pygmaea Helvola відноситься до жовтої колірної групи. Квіти мініатюрні в діаметрі близько 3 - 5 см. Рясність цвітіння висока. У водяної лілії pygmaea Helvola неболшой розмір. Вона відноситься до компактних карликових гібридів і ідеально підходить для вирощування у вазонах і міні ставках. У великих ставках нимфею pygmaea Helvola слід розміщувати в зонах мілководдя. Глибина посадки повинна складати близько 10 - 25 см, від кореня до поверхні води. У латаття pygmaea Helvola листя має овальну форму в діаметрі близько 5 - 6 см. Колір темно - зелений з коричневою плямистістю. У ставку двох літня рослина займає площу близько 40 - 60 см. Латаття пігмея Хелвола одна з найкрасивіших серед мініатюрних нимфей і найменша серед жовтого латаття. На зимівлю контейнер з лататтям слід переставити на глибину нижче рівня промерзання. Невибагливий сорт. За ним легко доглядати. Рясність в цвітінні вас завжди радуватиме.

RUS. Купить кувшинка Helvola (Купить нимфею, водяную лилию Хелвола). Водяная лилия pygmaea Helvola, селекция Латур - Марлиака, 1879 года. Получилась при скрещивании кувшинок Tetragona и Mexicana. Нимфея pygmaea Helvola относится к жёлтой цветовой группе. Цветы миниатюрные в диаметре около 3 - 5 см. Обильность цветения высокая. У водяной лилии pygmaea Helvola неболшой размер. Она относится к компактным карликовым гибридам и идеально подходит для выращивания в вазонах и мини прудах. В больших прудах нимфею pygmaea Helvola следует размещать в зонах мелководья. Глубина посадки должна составлять около 10 - 25 см., от корня до поверхности воды. У кувшинки pygmaea Helvola листья имеют овальную форму в диаметре около 5 - 6 см. Цвет тёмно - зелёный с коричневой пятнистостью. В пруду двух летнее растение занимает площадь около 40 - 60 см. Кувшинка пигмея Хелвола одна из самых красивых среди миниатюрных нимфей и самая маленькая среди жёлтых кувшинок. На зимовку контейнер с кувшинкой следует переставить на глубину ниже уровня промерзания. Неприхотливый сорт. За ним легко ухаживать. Обильность в цветении всегда будет вас радовать. Что бы купить нимфею pygmaea Helvola на территории России прошу посетить сайт моих друзей и партнёров, для этого перейдите по следующей ссылке - нимфея pygmaea Helvola

 

450 грн.