логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 і 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Водяная лилия Pinwaree фото

Nymphaea Pinwaree Кувшинка Пинвэйр

Nymphaea Pinwaree (Латаття Пинвэйр) сорт водяної лілії в який не можливо не закохатися. Водяна лілія Pinwaree супер новинка з яскраво жовтими зірчастими квітами. Рясно квітучий сорт. Селекція Nopchai Chansilpa (Thailand). Квіти перших днів височіють над поверхнею води. Квіти 3, 4 і п'ятого дня опускаються на поверхню води. Німфея Pinwaree виняткової краси сорт, підійде під будь-який ставок, універсальний в посадці. Рекомендована глибина посадки розплідником Waterlilia для німфеі Pinwaree від 50 до 90 см. В літній період німфею Пинвэйр бажано тримати на не великій глибині близько 50 см. Латаття любить тепло і обов'язково віддячить за це своїм цвітінням. Молоде листя має коричневе забарвлення з невеликим краплением. Надалі листя набувае зеленого кольору, а крапление стає ледве помітно. Латаття Пинвэйр не варто ставити близько до іншого латаття оскільки сорт дуже добре нарощує листову масу і може покривати поверхню води близько 120 - 160 см. По рясності цвітіння німфея Пинвэйр відноситься до виший категорії. Моя думка про латаття Pinwaree: такого насиченого яскраво жовтого кольору квітів я ще не бачив серед жовтого латаття. Цей сорт однозначно лідер. І не дивлячись на його рідкість і дорогу ціну латаття Пинвэйр обов'язково повинне рости у вашому ставку. Це той сорт який даруватиме вам тепло і гарний настрій щодня в цьому я упевнений на своєму власному досвіді в розпліднику Waterlilia. Рекомендації розплідника Waterlilia для посадки водяної лілії Пинвэйр : Використайте просторий контейнер об'ємом близько 20 літрів з внесенням в посадочний грунт комплексного добрива. Замовити і купити собі в ставок водяну лілію Pinwaree можна в нашому інтернет магазині Waterlilia. Удачі Всім!

RUS. Nymphaea Pinwaree (Кувшинка Пинвэйр) сорт водяной лилии в который не возможно не влюбиться. Водяная лилия Pinwaree супер новинка с ярко жёлтыми звёздчатыми цветами. Обильно цветущий сорт. Селекция Nopchai Chansilpa (Thailand). Цветы первых дней возвышаются над поверхностью воды. Цветы 3, 4 и пятого дня опускаются на поверхность воды. Нимфея Pinwaree исключительной красоты сорт, подойдёт под любой пруд, универсален в посадке. Рекомендуемая глубина посадки питомником Waterlilia для нимфеи Pinwaree от 50 до 90 см. В летний период нимфею Пинвэйр желательно держать на не большой глубине около 50 см. Кувшинка любит тепло и обязательно отблагодарит за это своим цветением. Молодые листья имеют коричневый окрас с небольшим краплением. В последствии листья приобретают зелёный цвет, а крапление становится едва заметно. Кувшинку Пинвэйр не стоит ставить близко к другим кувшинкам так как сорт очень хорошо наращивает листовую массу и может покрывать поверхность воды около 120 - 160 см. По обильности цветения нимфея Пинвэйр относится к вышей категории. Моё мнение о кувшинке Pinwaree: такого насыщенного ярко жёлтого цвета цветов я ещё не видел среди жёлтых кувшинок. Этот сорт однозначно лидер. И не смотря на его редкость и дорогую цену кувшинка Пинвэйр обязательно должна расти в вашем пруду. Это тот сорт который будет дарить вам тепло и хорошее настроение каждый день в этом я уверен на своём собственном опыте в питомнике Waterlilia. Рекомендации питомника Waterlilia для посадки водяной лилии Пинвэйр: Используйте просторный контейнер объёмом около 20 литров с внесением в посадочный грунт комплексного удобрения. Заказать и купить себе в пруд водяную лилию Pinwaree можно в нашем интернет магазине Waterlilia. Удачи Всем! Что бы купить нимфею Pinwaree на территории России прошу посетить сайт моих друзей и партнёров, для этого перейдите по следующей ссылке - нимфея Pinwaree

 

1150 грн.