логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 І 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Водяная лилия Pink Lemonade фото

Nymphaea Pink Lemonade Кувшинка Пинк Лимонад Нимфея Розовый Лимонад

Купити водяну лілію Pink Lemonade (купити латаття Pink Lemonade, купити нимфею Pink Lemonade, купити латаття Pink Lemonade). Водяна лілія Pink Lemonade селекція Tony Moore 2010 року, США Цікава назва Латаття Пинк Лимонад - Латаття Рожевий Лимонад повністю відповідає поєднанню кольору пелюсток. У Водяної лілії Pink Lemonade дуже великі красиві зірчастої форми квіти в діаметрі близько 15 - 20 см, особливістю яких є варирование кольором від рожево - персикового до теплого - жовтого. Німфея Pink Lemonade відноситься до рясноквітнучих сортів водяних лілій. Латаття Pink Lemonade великий сорт для просторих ставків, може займати площу до 150 см. В середньому великий кущ закриває листовою масою близько 120 см водної поверхні. Листя у латаття Pink Lemonade круглої форми в діаметрі близько 25 - 30 см, зелені з коричневим крапом. Водяна лілія Pink Lemonade невибагливий сорт у вирощуванні, добре зимує, швидко наростает і рясно цвіте. Рекомендована глибина посадки для водяної лілії Pink Lemonade складає близько 50 - 70 см. Латаття Pink Lemonade на сьогодні дуже рідкісний сорт. В основному його можна зустріти тільки в спеціалізованих розплідниках. Що б купити латаття Pink Lemonade на нашому сайті - натисніть кнопку "Купити" і оформіть замовлення. Можна замовити по тел. 050 710 25 99 або 097 330 21 31.

RUS. Купить водяную лилию Pink Lemonade (купить кувшинку Pink Lemonade, купить нимфею Pink Lemonade, купити латаття Pink Lemonade). Водяная лилия Pink Lemonade селекция Tony Moore 2010 года, США. Интересное название Кувшинка Пинк Лимонад - Кувшинка Розовый Лимонад полностью отвечает сочетанию цвета лепестков. У Водяной лилии Pink Lemonade очень крупные красивые звёздчатой формы цветы в диаметре около 15 - 20 см., особенностью которых есть варирование цветом от розово - персикового до тёплого - жёлтого. Нимфея Pink Lemonade относится к обильноцветущим сортам водяных лилий. Кувшинка Pink Lemonade крупный сорт для просторных прудов, может занимать площадь до 150 см. В среднем крупный куст закрывает листовой массой около 120 см. водной поверхности. Листья у кувшинки Pink Lemonade круглой формы в диаметре около 25 - 30 см., зелёные с коричневым крапом. Водяная лилия Pink Lemonade неприхотливый сорт в выращивании, хорошо зимует, быстро наростает и обильно цветёт. Рекомендуемая глубина посадки для водяной лилии Pink Lemonade составляет около 50 - 70 см. Кувшинка Pink Lemonade на сегодняшний день очень редкий сорт. В основном его можно встретить только в специализированных питомниках. Что бы купить кувшинку Pink Lemonade на нашем сайте - нажмите кнопку "Купить" и оформите заказ. Можно заказать по тел. 050 710 25 99 или 097 330 21 31. Что бы купить нимфею Pink Lemonade на территории России просим посетить сайт моих друзей и партнёров, для этого перейдите по следующей ссылке - нимфея Pink Lemonade

 

 

 

1600 грн.