логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 і 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Водяная лилия Perry's Magnificent фото

Nymphaea Perry's Magnificent Кувшинка Перрис Магнифицент

Купить водяную лилию Perry's Magnificent (Купить кувшинку Перрис Магнифицент, купить нимфею Perry's Magnificent)

Водяная лилия Perry's Magnificent селекция Perry D. Slocum 1990 года.

У водяной лилии Perry's Magnificent классические, звёздчатой формы розовые цветы в диаметре около 15 - 18 см.

Кувшинка Perry's Magnificent неприхотливый сорт, быстро укореняется и хорошо наростает. По размеру кувшинку Perry's Magnificent можно отнести к средним кувшинкам.

В пруду нимфея Perry's Magnificent занимает около 100 - 150 см., по наростающей листве.

Листья у нимфеи Perry's Magnificent тёмно зелёные в диаметре около 25 см.

Универсальная глубина посадки около 40 - 80 см.

В природных прудах при посадке в донный грунт все показатели могут быть увеличены, так как в натуральной среде водяные лилии как правило цветут более крупными цветами и хорошо разростаются за счёт пространства для корневой и благоприятного питания из донной сопропели.

Что бы купить кувшинку Perry's Magnificent на нашем сайте - нажмите кнопку "Купить" и оформите заказ. Можно заказать по тел. 050 710 25 99 или 097 330 21 31.

Что бы купить нимфею Perry's Magnificent на территории России просим посетить сайт моих друзей и партнёров, для этого перейдите по следующей ссылке - нимфея Perry's Magnificent

 

600 грн.