логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 І 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

кувшинка Perry's Autumn Sunset фото

Nymphaea Perrys Autumn Sunset Кувшинка Перрис Отум Сансет Кувшинка Осенний Закат

Купити Nymphaea Perry's Autumn Sunset (Купити водяну лілію Perry's Autumn Sunset, купити нимфею Перрис Отум Сансет). Водяна лілія Perry's Autumn Sunset, селекція Peery D. Slocum, США. Переводиться як латаття "Осінній захід" і відноситься до помаранчевої колірної групи. У водяної лілії Perry's Autum Sunset дуже красиві великі квіти з теплими персиково - помаранчевими відливами. Квітка в діаметрі близько 18 - 20 см. Листя в діаметрі близько 20 - 25 см, яскраво зелені з красивим коричневим краплением. У ставку дорослий кущ може займати близько 100 - 130 см, площі водної поверхні. Глибина посадки універсальна діапазон близько 50 - 120 см від кореня до поверхні води. Можна висаджувати в натуральні ставки, озера і річки без течії. У нашому розпліднику підготовлена дві позиції латаття Perry's Autum Sunset: 1) "ЄВРО" - це вкорінена частинка в контейнері об'ємом 1 літр (не велика рослина - стандартна європейська розсада посадочного матеріалу водяних лілій) 2) "VIP - НІМФЕЯ" - це повністю готове рішення для ставка, без підрощування і часу на очікування цвітіння. Латаття має вік 2 - 3 роки. Що цвіте. Висаджена в контейнер об'ємом 15 літрів (велика рослина - стандартний крупномер).

RUS. Купить Nymphaea Perry's Autumn Sunset (Купить водяную лилию Perry's Autumn Sunset, купить нимфею Перрис Отум Сансет). Водяная лилия Perry's Autumn Sunset, селекция Peery D. Slocum, США. Переводится как кувшинка "Осенний закат" и относится к оранжевой цветовой группе. У водяной лилии Perry's Autum Sunset очень красивые крупные цветы с тёплыми персиково - оранжевыми отливами. Цветок в диаметре около 18 - 20 см. Листья в диаметре около 20 - 25 см., ярко зелёные с красивым коричневым краплением. В пруду взрослый куст может занимать  около 100 - 130 см., площади водной поверхности. Глубина посадки универсальная диапазон около 50 - 120 см. от корня до поверхности воды. Можно высаживать в натуральные пруды, озёра и реки без течения. В нашем питомнике подготовлено две позиции кувшинки Perry's Autum Sunset: 1) "ЕВРО" - это укоренённая делёнка в контейнере объёмом 1 литр (не большое растение - стандартная европейская рассада посадочного материала водяных лилий). 2) "VIP - НИМФЕЯ" - это полностью готовое решение для пруда, без подращивания и времени на ожидание цветения. Кувшинка имеет возраст 2 - 3 года. Цветущая. Высаженная в контейнер объёмом 15 литров (большое растение - стандартный крупномер). Что бы купить нимфею Perry's Autumn Sunset на территории России прошу посетить сайт моих друзей и партнёров, для этого перейдите по следующей ссылке - нимфея Perry's Autum Sunset

 

 

900 грн.