логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 і 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Водяная лилия Peaches and Cream Хит продаж фото

Nymphaea Peaches and Cream Кувшинка Персики и Крем

Водяна лілія Peaches and Cream (Пичес энд Крем) - супер латаття! Із смачною назвою латаття "Персики і крем". Селекція Perry D. Slocum, 1992 рік. Хрест латаття Texas Dawn з лататтям Perry's Viviparous Pink. Тип кореневища - Марлиак. Відноситься до персикової колірної групи. На сьогодні латаття Peaches and Cream відноситься до дефіцитних сортів і пропозиції з продажу латаття Peaches and Cream обмежені. Сорт дуже перспективний і стає популярним серед нимфееводов. У водяної лілії Peaches and Cream дуже красиві зірчасті жовто - помаранчеві квіти діаметром близько 17 (см) які височіють над поверхнею води на 15 - 20 см. Сорт супер щедрий по цвітінню. Квіти зібрані у букет на стоячих квітконіжках і не розпливаються в сторони, що надає особливу заворожливу красу. Водяну лілію Peaches and Cream можна вирощувати в невеликих і середніх ставках глибиною близько 40 - 60 (см). Невибагливий сорт, швидко приживається і дає щедре цвітіння в перший рік посадки. Площа покриття води листовою масою у латаття Peaches and Cream складає близько 100 (см). Листя кругле в діаметрі біля 20 (см) оливкового кольору з коричневим візерунком. При посадці латаття Peaches and Cream рекомендую вносити в грунт - комплексне добриво для нимфей.

RUS. Водяная лилия Peaches and Cream (Пичес энд Крем) - супер кувшинка! С вкусным названием "Персики и крем". Селекция Perry D. Slocum, 1992 год. Крест кувшинки Texas Dawn с кувшинкой Perry's Viviparous Pink. Тип корневища - Марлиак. Относится к персиковой цветовой группе. На сегодняшний день кувшинка Peaches and Cream относится к дефицитным сортам и предложения по продаже кувшинки Peaches and Cream ограничены. Сорт очень перспективный и становится популярным среди нимфееводов. У водяной лилии Peaches and Cream очень красивые звёздчатые жёлто - оранжевые цветы диаметром около 17 (см.) которые возвышаются над поверхностью воды на 15 - 20 см. Сорт супер обильный по цветению. Цветы собраны в букет на стоячих цветоножках и не расплываются в стороны, что придаёт особую завораживающую красоту. Водяную лилию Peaches and Cream можно выращивать в небольших и средних прудах глубиной около 40 - 60 (см.). Неприхотливый сорт, быстро приживается и даёт обильное цветение в первый год посадки. Площадь покрытия воды листовой массой у кувшинки Peaches and Cream составляет около 100 (см.). Листья круглые в диаметре около 20 (см.) оливкового цвета с коричневым узором. При посадке кувшинки Peaches and Cream рекомендую вносить в грунт - комплексное удобрение для нимфей.  Что бы купить нимфею Peaches and Cream на территории России прошу посетить сайт моих друзей и партнёров, для этого перейдите по следующей ссылке - нимфея Peaches and Cream

 

 

600 грн.