логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

Акція! При замовленні від 5 000 гривен ви отримаєте в подарунок авторський новий сорт водяної лілії виведений в розпліднику Waterlilia! Акція дійсна увесь 2021 рік!

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 І 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Водяная лилия Peaches and Cream Хит продаж фото

Nymphaea Peaches and Cream Кувшинка Персики и Крем

Водяная лилия Peaches and Cream (Пичес энд Крем) - супер кувшинка! С вкусным названием "Персики и крем". Селекция Perry D. Slocum, 1992 год. Крест кувшинки Texas Dawn с кувшинкой Perry's Viviparous Pink. Тип корневища - Марлиак. Относится к персиковой цветовой группе.

На сегодняшний день кувшинка Peaches and Cream относится к дефицитным сортам и предложения по продаже кувшинки Peaches and Cream ограничены. Сорт очень перспективный и становится популярным среди нимфееводов.

У водяной лилии Peaches and Cream очень красивые звёздчатые жёлто - оранжевые цветы диаметром около 17 (см.) которые возвышаются над поверхностью воды на 15 - 20 см. Сорт супер обильный по цветению. Цветы собраны в букет на стоячих цветоножках и не расплываются в стороны, что придаёт особую завораживающую красоту.

Водяную лилию Peaches and Cream можно выращивать в небольших и средних прудах глубиной около 40 - 60 (см.). Неприхотливый сорт, быстро приживается и даёт обильное цветение в первый год посадки.

Площадь покрытия воды листовой массой у кувшинки Peaches and Cream составляет около 100 (см.). Листья круглые в диаметре около 20 (см.) оливкового цвета с коричневым узором.

При посадке кувшинки Peaches and Cream рекомендую вносить в грунт - комплексное удобрение для нимфей

Что бы купить нимфею Peaches and Cream на территории России прошу посетить сайт моих друзей и партнёров, для этого перейдите по следующей ссылке - нимфея Peaches and Cream

 

 

600 грн.