логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 І 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Nymphaea Norma God'e foto

Nymphaea Norma God'e Кувшинка Норма Годэ

Nymphaea Norma God'e (Латаття Норма Годэ). Красивий сорт латаття з жовтими дуже великими махровими квітами діаметр яких складає близько 20 - 22 см. Латаття Norma God'e можна висаджувати як в середніх садових ставках так і у великих у тому числі в природних ставках, озерах і річках із стоячою водою. Наш розплідник Waterlilia рекомендує висаджувати водяну лілію Norma God'e в ставках глибиною близько 60 - 120 см. В розпліднику Waterlilia водяна лілія Norma God'e росте на глибині близько 130 см. Добре наростає і рясно цвіте. Насиченість кольору залежить від температури повітря / води і освітленості. Чим тепліше і світліше тим квіти стають яскраво жовтими. При холодній погоді квіти придбавають лимонний відтінок. Листя у водяної лілії Norma God'e зелене з коричневим крапом по усій поверхні (виглядає дуже декоративно). При посадці декількох кущів німфей Norma God'e необхідно врахувати, що площа покриття листовою масою однієї нимфеи складає близько 130 - 180 см. Тому в природних ставках необхідно висаджувати німфею Norma God'e з інтервалом в 2 метри один від одного. Тоді кожен кущ водяної лілії матиме свій контур. Якщо потрібна густа посадка тоді висаджуєте на відстані один метр один від одного. При посадці латаття в контейнер необхідно внести комплексне добриво для нимфей для правильного формування кореневої системи і рясності цвітіння латаття. Добриво можна замовити і купити в нашому інтернет магазині Waterlilia. Мої відгуки про сорт водяної лілії Norma God'e: хороший крупно/рослий сорт, не примхливий у вирощуванні, зимостійкий, такий, що рясно цвіте жовтими кольорами. Латаття Norma God'e продається посадженій в контейнер. Відправка поштою в усі міста України. Отримання замовлення в течії 24 - 48 годин. Упаковка для відправки відповідає усім нормам і стандартам упаковки водних рослин.

RUS. Nymphaea Norma God'e (Кувшинка Норма Годэ). Красивый сорт кувшинки с желтыми очень крупными махровыми цветами диаметр которых составляет около 20 - 22 см. Кувшинку Norma God'e можно высаживать как в средних садовых прудах так и в больших в том числе в природных прудах, озёрах и реках с стоячей водой. Наш питомник Waterlilia рекомендует высаживать водяную лилию Norma God'e в прудах глубиной около 60 - 120 см. В питомнике Waterlilia водяная лилия Norma God'e растёт на глубине около 130 см. Хорошо нарастает и обильно цветёт. Насыщенность цвета зависит от температуры воздуха / воды и освещённости. Чем теплее и светлее тем цветы становятся ярко жёлтыми. При холодной погоде цветы приобретают лимонный оттенок. Листья у водяной лилии Norma God'e зелёные с коричневым крапом по всей поверхности (смотрится очень декоративно). При посадке нескольких кустов нимфей Norma God'e необходимо учесть, что площадь покрытия листовой массой одной нимфеи составляет около 130 - 180 см. Поэтому в природных прудах необходимо высаживать нимфею Norma God'e с интервалом в 2 метра друг от друга. Тогда каждый куст водяной лилии будет иметь своё очертание. Если необходима густая посадка тогда высаживаете на расстоянии один метр друг от друга.  При посадке кувшинки в контейнер необходимо внести комплексное удобрение для нимфей для правильного формирования корневой системы и обильности цветения кувшинки. Удобрение можно заказать и купить в нашем интернет магазине Waterlilia. Мои отзывы о сорте водяной лилии Norma God'e: хороший крупно/рослый сорт, не прихотлив в выращивании, зимостойкий, обильно цветущий жёлтыми цветами. Кувшинка Norma God'e продаётся посаженной в контейнер. Отправка почтой во все города Украины. Получение заказа в течении 24 - 48 часов. Упаковка для отправки отвечает всем нормам и стандартам упаковки водных растений. Что бы купить нимфею Norma God'e на территории России прошу посетить сайт моих друзей и партнёров, для этого перейдите по следующей ссылке - нимфея Norma God'e

 

800 грн.