логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 і 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Кувшинка Meteor фото

Nymphaea Meteor Кувшинка Метеор

Nymphaea Meteor (Латаття Метеор) красивий сорт водяної лілії з червоними кольорами. Водяна лілія Meteor дуже добре наростает, має густе листя і здатне укрити дзеркало води до 130 см. Листя темно - зелені, круглої форми. Діаметр листя 20 см. Водяну лілію Meteor можна висаджувати в натуральних ставках, озерах і річках. Сорт латаття Meteor перевірений часом, надійний, невибагливий у вирощуванні. Любить сонце і рясно цвіте. Глибина посадки 30 - 70 см, без урахування висоти контейнера. Квіти у водяної лілії Meteor червоні з щоденним посиленням червоної контрастності, в діаметрі близько 15 см. Латаття Meteor - селекція Латур - Марлиака 1906 р. І стех часів росте в тысичи ставках всього світу. При посадці враховуючи то що тип кореневища - Марлиак, корінь необхідно тильною частиною змістити до однієї із сторін контейнера, а точку зростання направити до центру контейнера. В якості підгодівлі використати комплексне добриво для нимфей.

RUS. Nymphaea Meteor (Кувшинка Метеор) красивый сорт водяной лилии с красными цветами. Водяная лилия Meteor очень хорошо наростает, имеет густую листву и способно укрыть зеркало воды до 130 см. Листья тёмно - зелёные, круглой формы. Диаметр листьев 20 см. Водяную лилию Meteor можно высаживать в натуральных прудах, озёрах и реках. Сорт кувшинки Meteor проверенный временем, надёжный, неприхотливый в выращивании. Любит солнце и обильно цветёт. Глубина посадки 30 - 70 см., без учёта высоты контейнера. Цветы у водяной лилии Meteor красные с каждодневным усилением красной контрастности, в диаметре около 15 см. Кувшинка Meteor - селекция Латур - Марлиака 1906 г. И стех времён растёт в тысичи прудах всего мира. При посадке учитывая то что тип корневища - Марлиак, корень необходимо тыльной частью сместить к одной из сторон контейнера, а точку роста направить к центру контейнера. В качестве подкормки использовать комплексное удобрение для нимфей. Что бы купить нимфею Meteor на территории России прошу посетить сайт моих друзей и партнёров, для этого перейдите по следующей ссылке - нимфея Meteor

 

 

350 грн.