логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 І 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Водяная лилия Madam Wilfron Gonnere фото

Nymphaea "Madam Wilfron Gonnere"Нимфея Maдaм Bилфpoн Гoннepe

Купити водяна лілія Madame Wilfron Gonnere, селекція розплідника Латур-Марлиака, 1924 р. Сорт водяної лілії Madame Wilfron Gonnere відрізняється привабливою махровою формою квітів, діаметром близько 12 - 15 см. Квіти двоколірні, біло - рожеві з плавним переходом. Пелюстки щільні, сама квітка нагадує фарфор. Унікальний сорт у своєму роді, а якщо врахувати що був виведений майже сто років тому, можна представити який фурор нимфея Madame Wilfron Gonnere викликала в ті часи. До сьогоднішнього дня затребуваний сорт, має величезний попит. Невибагливий сорт водяної лілії Madame Wilfron Gonnere, добре зимує, рясно цвіте, швидко розмножується утворюючи нові точки зростання, що у свою чергу збільшують кількість кольорів. Листя оливковий - зелені, круглої форми в діаметрі близько 20 см. Універсальна глибина посадки, до 80 см, що дозволяє висаджувати нимфею на різних глибинах в ставку. У ставку займає близько 100 см площі поверхні води. Період цвітіння : травень - жовтень.

RUS. Купить водяная лилия Madame Wilfron Gonnere селекция питомника Латур-Марлиака, 1924 г. Сорт водяной лилии Madame Wilfron Gonnere отличается привлекательной махровой формой цветов, диаметром около 12 - 15 см. Цветы двухцветные, бело - розовые с плавным переходом. Лепестки плотные, сам цветок напоминает фарфор. Уникальный сорт в своём роде, а если учесть что был выведен почти сто лет назад, можно представить какой фурор нимфея Madame Wilfron Gonnere вызвала в те времена. До сегодняшнего дня востребованный сорт, пользуется огромным спросом. Неприхотливый сорт водяной лилии Madame Wilfron Gonnere, хорошо зимует, обильно цветёт, быстро размножается образовывая новые точки роста, что в свою очередь увеличивают количество цветов. Листья оливково - зелёные, круглой формы в диаметре около 20 см. Универсальная глубина посадки, до 80 см., что позволяет высаживать нимфею на разных глубинах в пруду. В пруду занимает около 100 см. площади поверхности воды. Период цветения: май - октябрь.

 

 

500 грн.