логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 І 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Nymphaea Lemon Meringue фото

Nymphaea Lemon Meringue Кувшинка Лемон Меринге Лимонное Бизе

Nymphaea Lemon Meringue (Латаття Лемон Меринге) переводиться як Лимонне Бизе, що повністю характеризує найкрасивішу квітку піона ідеальної форми лимонного кольору. Розмір яких близько 12 - 15 см. Латаття Lemon Meringue дуже рідко виставляють на продаж і тому сорт знаходиться в дефіциті, що позначається на його ціні. Рідкість цього сорту залежить від його розмноження. У нашому розпліднику один матковий кущ дає за сезон всього дві - три частинки. Водяна лілія Lemon Meringue це новинка. Сорт вивів американський селекціонер Tony Moore в 2012 році. Латаття Lemon Meringue відразу заваевала симпатію багатьох любителів нимфей, а в 2014 році на міжнародному конкурсі латаття IWGS зайняла 1 місце в номінації "краще харди (зимостійка) латаття". Водяну лілію Lemon Meringue можна висаджувати в середніх і великих ставках. У нашому розпліднику Waterlilia водяної лілії Lemon Meringue ідеально підійшла глибина близько метра, хоча сорт універсальний в посадці і його можна висаджувати у ставку на глибині від 40 до 100 см. Покриття поверхні води листовою масою складає близько 130 см. Листя декоративне, яскраво зелене з коричневим краплением. На сьогодні сорт є колекційним і рідкісним, але наш розплідник Waterlilia робить усе можливе, що б якнайшвидше розмножити сорт Nymphaea Lemon Meringue, зробити його доступнішим і дати можливість великому колличеству поціновувачів нимфей милуватися таким унікальним у своєму роді лататтям у своєму ставку.

RUS. Nymphaea Lemon Meringue (Кувшинка Лемон Меринге) переводится как Лимонное Бизе, что полностью характеризует красивейший пионовый цветок  идеальной формы лимонного цвета. Размер которых около 12 - 15 см. Кувшинку Lemon Meringue очень редко выставляют на продажу и поэтому сорт находится в дефиците, что сказывается на его цене. Редкость данного сорта зависит от его размножения. В нашем питомнике один маточный куст даёт за сезон всего две - три делёнки.Водяная лилия Lemon Meringue это новинка. Сорт вывел американский селекционер Tony Moore в 2012 году. Кувшинка Lemon Meringue сразу заваевала симпатию многих любителей нимфей, а в 2014 году на международном конкурсе кувшинок IWGS заняла 1 место в номинации "лучшая харди (зимостойкая) кувшинка". Водяную лилию Lemon Meringue можно высаживать в средних и больших прудах. В нашем питомнике Waterlilia водяной лилии Lemon Meringue идеально подошла глубина около метра, хотя сорт универсален в посадке и его можно высаживать в пруду на глубине от 40 до 100 см. Покрытие поверхности воды листовой массой составляет около 130 см. Листья декоративные, ярко зелёные с коричневым краплением. На сегодняшний день сорт является коллекционным и редким, но наш питомник Waterlilia делает всё возможное, что бы как можно быстрее размножить сорт Nymphaea Lemon Meringue, сделать его более доступным и дать возможность большому колличеству ценителей нимфей любоваться такой уникальной в своём роде кувшинкой в своём пруду. Что бы купить нимфею Lemon Meringue на территории России просим посетить сайт моих друзей и партнёров, для этого перейдите по следующей ссылке - нимфея Lemon Meringue

 

1700 грн.