логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 і 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Кувшинка lemon Drop фото

Nymphaea Lemon Drop Кувшинка Лемон Дроп Нимфея Лимонный Леденец

Купити кушинка Lemon Drop (Купити водяну лілію Lemon Drop, Купити нимфею Лемон Дроп.) Водяна лілія Lemon Drop, селекція Tony Moore, 2010 р. USA. Дуже рідкісний сорт. Відноситься до жовтої колірної групи. Ідеально підходить для не великих і середніх ставків глибиною до 60 см. Рекомендована глибина посадки близько 30 - 60 см, від кореня до поверхні води. Квіти у водяної лілії Lemon Drop имееют яскравий і насичений лимонний колір. Квіти зірчастої форми в діаметрі близько 7 - 9 см, тримаються трохи вище за поверхню води. Листя кругле в діаметрі близько 15 - 17 см, зеленого кольору з коричневим густим краплением. Площа покриття води близько 100 см у дорослої нимфеи може досягати і 140 см. Моя думка про латаття Lemon Drop: Дуже красивий сорт. Квіти насичено лимонного кольору, добре видні з далека, такий контраст лимонного кольору є лиш у декількох нимфей. Латаття Лемон Дроп одна з них. Щедріше цвітіння доводиться з другого року. Форма квітки - зірчаста, дуже багатьом подобається. Листя також дуже привабливе своїм оричневым крапом на зеленому фоні. По глибині посадки підходять під кожну форму ставка, в природних ставках варто вибирати не глибокі ділянки, де в літній період глибина складатиме близько 40 см.

RUS. Купить кушинка Lemon Drop (Купить водяную лилию Lemon Drop, Купить нимфею Лемон Дроп). Водяная лилия Lemon Drop, селекция Tony Moore, 2010 г. USA. Очень редкий сорт. Относится к жёлтой цветовой группе. Идеально подходит для не больших и средних прудов глубиной до 60 см. Рекомендуемая глубина посадки около 30 - 60 см., от корня до поверхности воды. Цветы у водяной лилии Lemon Drop имееют яркий и насыщенный лимонный цвет. Цветы звёздчатой формы в диаметре около 7 - 9 см., держаться чуть выше поверхности воды. Листья круглые в диаметре около 15 - 17 см., зелёного цвета с коричневым густым краплением. Площадь покрытия воды около 100 см. у взрослой нимфеи может достигать и 140 см. Моё мнение о кувшинке Lemon Drop: Очень красивый сорт. Цветы насыщенно лимонного цвета, хорошо видны из далека, такой контраст лимонного цвета есть лиш у нескольких нимфей. Кувшинка Лемон Дроп одна из них. Более обильное цветение приходится со второго года. Форма цветка - звёздчатая, очень многим нравится. Листья также очень привлекательны своим оричневым крапом на зелёном фоне. По глубине посадки подходят под каждую форму пруда, в природных прудах стоит выбирать не глубокие участки, где в летний период глубина будет составлять около 40 см. Что бы купить нимфею Lemon Drop на территории России прошу посетить сайт моих друзей и партнёров, для этого перейдите по следующей ссылке - нимфея Lemon Drop

 

550 грн.