логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 І 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Nymphaea Laydekeri Rosea Prolifera фото

Nymphaea Laydekeri Rosea Prolifera

Nymphaea Laydekeri Rosea Prolifera (Латаття Лайдекери Рожева Пролифера). Красивий сорт з ніжними червоно - перламутровими кольорами в діаметрі близько 10 см. Краю пелюсток мають белинку, до центру перламутр згущується і з кожним днем стає більше насиченим. Селекція Latour - Marliac, 1900 року. Для латаття Laydekeri Rosea Prolifera (Лайдекери Розеа Пролифера) добре підійдуть дрібні ставки, литі пластикові форми ставків, вазони, діжі, тази і зони мілководдя у великих ставках з глибиною близько 40 см. Латаття Laydekeri Rosea Prolifera витривалий сорт з щедрим цвітінням. Площа покриття води лататтям Laydekeri Rosea Prolifera складає не більше 100 см у дорослої рослини. Для хорошого зростання і щедрого цвітіння рекомендую при посадці водяної лілії вносити комплексне добриво для нимфей. У розпліднику Waterlilia усе латаття при посадці яких в грунт вносилося добриво показують найкращий результат.

RUS. Nymphaea Laydekeri Rosea Prolifera (Кувшинка Лайдекери Розовая Пролифера). Красивый сорт с нежными красно - перламутровыми цветами в диаметре около 10 см. Края лепестков  имеют белинку, к центру перламутр сгущается и с каждым днём становится более насыщенным. Селекция Latour - Marliac, 1900 года. Для кувшинки Laydekeri Rosea Prolifera (Лайдекери Розеа Пролифера) хорошо подойдут мелкие пруды, литые пластиковые формы прудов, вазоны, кадки, тазы и зоны мелководья в больших прудах с глубиной около 40 см. Кувшинка Laydekeri Rosea Prolifera выносливый сорт с обильным цветением. Площадь покрытия воды кувшинкой Laydekeri Rosea Prolifera составляет не более 100 см у взрослого растения. Для хорошего роста и обильного цветения рекомендую при посадке водяной лилии вносить комплексное удобрение для нимфей. В питомнике Waterlilia все кувшинки при посадке которых в грунт вносилось удобрение показывают наилучший результат. Кувшинку и комплексное удобрение для нимфей можно заказать в нашем интернет магазине Waterlilia и получить всё в одной посылке. Что бы купить нимфею Laydekeri Rosea Prolifera на территории России прошу посетить сайт моих друзей и партнёров, для этого перейдите по следующей ссылке - нимфея Laydekeri Rosea Prolifera

 

350 грн.