логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 і 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Нимфея Karina фото цветка

Nymphaea Karina Нимфея Карина

Водяна лілія Karina, реєстраційний номер в реєстрі розплідника Waterlilia (Beloshapko W 26-19).

Селекція Олександра Білошапко 2019 рік, Україна

Продається в місткості 7 літрів! Дуже красивий по насиченості і формі квітів новий сорт водяної лілії - німфея Karina. З рожевих німфей практично найкрасивіша з існуючих на сегоднящний день! У нашому розпліднику зібрана велика колекція, є величезний вибір, тому з упевненістю можна відмітити величезна перевага німфеі Karina над своїми попередниками. У водяної лілії Karina великі темно яскраво-червоні квіти в діаметрі 15 - 16 см, частенько мають круглу форму при цвітінні. Листя оливово зелене круглої форми в діаметрі до 20 см. Водяна лілія Karina підходить для середніх ставків. В літку краще всього тримати на глибині близько 40 - 60 см.

RUS. Продаётся в ёмкости 7 литров! Очень красивый по насыщенности и форме цветов новый сорт водяной лилии - нимфея Karina. Из розовых нимфей практически самая красивая из существующих на сегоднящний день! В нашем питомнике собрана большая коллекция, есть огромный выбор, поэтому с уверенностью можно ометить огромное превосходство нимфеи Karina над своими предшественниками. У водяной лилии Karina крупные тёмно алые цветы в диаметре 15 - 16 см., зачастую имеют круглую форму при цветении. Листья оливово зелёные круглой формы в диаметре до 20 см. Водяная лилия Karina подходит для средних прудов. летом лучше всего держать на глубине  около 40 - 60 см.

 

3150 грн.