логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 і 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Кувшинка Joey Tomocik фото

Nymphaea Joey Tomocik Кувшинка Джой Томосик

Купити латаття Joey Tomocik (Купити водяну лілію Джой Томосик). Німфея Joey Tomocik, селекція Кирка Строна, 1993 рік. Гібрид вийшов при схрещуванні латаття Odorata і латаття Mexicana. Відноситься до жовтої колірної групи. Тип кореневища - Одората. У водяної лілії Joey Tomocik дуже красиві квіти, жовто - лимонного насиченого кольору в діаметрі близько 10 - 12 см. При цвітінні піднімаються трохи вище за поверхню води на прямих цвето - ніжках. У ставку водяна лілія Joey Tomocik займає близько 120 см, площі води. Листя круглої форми, темно - зелені з коричневим крапом і в діаметрі близько 20 см. Joey Tomocik невибагливий, добре наростаючий і красиво квітучий сорт водяної лілії. Універсальний в посадки, підходить під різний діапазон глибин в ставку, в середньому близько 40 - 100 см, від кореня до поверхні води.

RUS. Купить кувшинка Joey Tomocik (Купить водяную лилию Джой Томосик). Нимфея Joey Tomocik, селекция Кирка Строна, 1993 год. Гибрид получился при скрещивании кувшинки Odorata и кувшинки Mexicana. Относится к жёлтой цветовой группе. Тип корневища - Одората. У водяной лилии Joey Tomocik очень красивые цветы, жёлто - лимонного насыщенного цвета в диаметре около 10 - 12 см. При цветении поднимаются чуть выше поверхности воды на прямых цвето - ножках. В пруду водяная лилия Joey Tomocik занимает около 120 см., площади воды. Листья круглой формы, тёмно - зелёные с коричневым крапом и в диаметре около 20 см. Joey Tomocik неприхотливый, хорошо нарастающий и красиво цветущий сорт водяной лилии. Универсальный в посадки, подходит под разный диапазон глубин в пруду, в среднем около 40 - 100 см., от корня до поверхности воды. Что бы купить нимфею Joey Tomocik на территории России прошу посетить сайт моих друзей и партнёров, для этого перейдите по следующей ссылке - нимфея Joey Tomocik

 

 

 

 

500 грн.