логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 І 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Кувшинка James Brydon фото

Nymphaea James Brydon Кувшинка Джеймс Брайдон

Купити Водяна лілія James Brydon (купити латаття Джеймс Брайдон, купити нимфею James Brydon). Nymphaea James Brydon (Латаття Джеймс Брайдон), селекція Генрі Дриера 1899 року. Чудовий сорт водяної лілії перевірений часом і зарекомендував себе тільки з кращого боку. Не примхливий сорт у вирощуванні. Універсальний в посадці. Можна висаджувати в малі, середні і великі ставки. Діапазон глибин варіюється від 40 до 100 см. Скрізь показує відмінне цвітіння, навіть в півтіні, що є перевагою цього сорту. Водяна лілія James Brydon вирощується в розпліднику Waterlilia з 2017 року. По спостереженню нашого розплідника були зроблені виміри площі покриття води діаметру кольорів і листя. І так розпочнемо з кольорів. Квіти зрілого/двох річної рослини James Brydon мають насичений червоно - гранатовий колір, в діаметрі складають близько 15 - 18 см, пионовидные/багато пелюсткові. Квіти молодої рослини/однолітки на декілька тонів світліше і в діаметрі складає близько 10 - 13 см. Листя мають контрастність кольору від яскравих до темних тонів зеленого кольору. У діаметрі складають близько 20 см. Площа покриття води листовою масою складає близько 0,7 - 0, 9 для молодої рослини і 100 - 120 для двох літнього. Усі виміри по водяній лілії James Brydon в розпліднику Waterlilia проводилися на рослинах, які були висаджені в грунт з внесенням в нього комплексного добрива для нимфей, що може збільшувати деякі показники у тому числі і насиченість кольору. Мої рекомендації: при посадці водяну лілію James Brydon (за типом кореневища - Марлиак) необхідно встановлювати тильною стороною кореня/ризомы до борту посадочного контейнера, що б точка зростання була спрямована до центру. Об'єм контейнера для посадки бажано узяти близько 20 літрів. Для підгодівлі використати комплексне добриво для нимфей тривалої дії. Латаття Джеймс Брайдон і добриво можна замовити в нашому інтернет магазині Waterlilia. Латаття James Brydon продається оптом і уроздріб висаджена в тих/контейнер з поживним грунтом. Усі водяні лілії вирощуються в розпліднику Waterlilia, який знаходиться в Україні, м. Мерефа, Харківській області. Висилаємо водяні лілії поштою в усі міста.

RUS. Купить Водяная лилия James Brydon (купить кувшинку Джеймс Брайдон, купить нимфею James Brydon). Nymphaea James Brydon (Кувшинка Джеймс Брайдон), селекция Генри Дриера 1899 года. Восхитительный сорт водяной лилии проверенный временем и зарекомендовавший себя только с лучшей стороны. Не прихотливый сорт в выращивании. Универсален в посадке. Можно высаживать в малые, средние и большие пруды. Диапазон глубин варьируется от 40 до 100 см. Везде показывает отличное цветение, даже в полутени, что является превосходством данного сорта. Водяная лилия James Brydon выращивается в питомнике Waterlilia с 2017 года. По наблюдению нашего питомника были сделаны замеры площади покрытия воды диаметра цветов и листьев. И так начнём с цветов. Цветы зрелого/двух годичного растения James Brydon имеют насыщенный красно - гранатовый цвет, в диаметре составляют около 15 - 18 см., пионовидные/много лепестковые. Цветы молодого растения/однолетки на несколько тонов светлее и в диаметре составляют около 10 - 13 см. Листья имеют контрастность цвета от ярких до тёмных тонов зелёного цвета. В диаметре составляют около 20 см. Площадь покрытия воды листовой массой составляет около 0,7 - 0, 9 для молодого растения и 100 - 120 для двух летнего. Все замеры по водяной лилии James Brydon в питомнике Waterlilia проводились на растениях, которые были высажены в грунт с внесением в него комплексного удобрения для нимфей, что может увеличивать некоторые показатели в том числе и насыщенность цвета. Мои рекомендации: при посадке водяную лилию James Brydon (по типу корневища - Марлиак) необходимо устанавливать тыльной стороной корня/ризомы к борту посадочного контейнера, что бы точка роста была направлена к центру. Объём контейнера для посадки желательно взять около 20 литров. Для подкормки использовать комплексное удобрение для нимфей длительного действия. Кувшинку Джеймс Брайдон и удобрение можно заказать в нашем интернет магазине Waterlilia. Кувшинка James Brydon продаётся оптом и в розницу высаженная в тех/контейнер с питательным грунтом. Все водяные лилии выращиваются в питомнике Waterlilia, который находится в Украине, г. Мерефа, Харьковской области. Высылаем водяные лилии почтой во все города. Что бы купить нимфею James Brydon на территории России прошу посетить сайт моих друзей и партнёров, для этого перейдите по следующей ссылке - нимфея James Brydon

 

600 грн.