логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 І 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Водяная лилия Голландия Hollandia фото цветка

Nymphaea Hollandia Кувшинка Голландия

Водяна лілія Hollandia (латаття Голландія), селекція Отто ван дер Вельде 1989 м. Німфея Hollandia відноситься до середньо - великим нимфеям з великими квітами, діаметр яких складає близько 20 см. Досить рясно цвіте на середніх глибинах близько 50 - 60 см. Сорт водяної лілії Hollandia можна висаджувати у великих ставках і на велику глибину. Тестувалася в ставку глибиною 130 см, але при цьому кольорів було менше. По площу покриття води займає близько 120 см. Листя велике, кругле в діаметрі близько 25 см невибагливий сорт, добре наростает, рясно цвіте і відмінно зимує.

RUS. Водяная лилия Hollandia (кувшинка Голландия), селекция Отто ван дер Вельде 1989 г. Нимфея Hollandia относится к средне - крупным нимфеям с большими цветами, диаметр которых составляет около 20 см. Достаточно обильно цветёт на средних глубинах около 50 - 60 см. Сорт водяной лилии Hollandia можно высаживать в больших прудах и на большую глубину. Тестировалась в пруду глубиной 130 см., но при этом цветов было меньше. По площадь покрытия воды занимает около 120 см. Листья крупные, круглые в диаметре около 25 см. Неприхотливый сорт, хорошо наростает, обильно цветёт и отлично зимует.

450 грн.