логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 І 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Водяная лилия Hidden Violet фото

Nymphaea Hidden Violet Кувшинка Хайден Виолет

Купити водяну лілію Hidden Violet (Купити латаття, нимфея Хайден Виолет). Водяна лілія Hidden Violet відноситься до червоної колірної групи, дуже рідкісний сорт, селекція Randy McDonald, США. Переводиться як Латаття "Прихований Фіолетовий". У водяної лілії Hidden Violet дуже красиві і незвичайні квіти в діаметрі близько 12 см, з довгими і тонкими пелюстками темно червоного кольору. Пелюстки можуть бути злегка зігнутими. При різних ракурсах може бути ефект червоно - фіолетового відтінку. Листя кругле, зеленого кольору в діаметрі близько 20 см. Рослина у віці трьох років може займати в ставку близько 120 - 150 см. Глибина посадки універсальна близько 40 - 70 см, від кореня до поверхні води. Латаття Hidden Violet унікальний сорт по красі цвітіння, але рясність приходить на другий або третій рік після посадки. Квіти можуть трохи височіти над поверхнею води.

RUS. Купить водяную лилию Hidden Violet (Купить кувшинка, нимфея Хайден Виолет). Водяная лилия Hidden Violet относится к красной цветовой группе, очень редкий сорт, селекция Randy McDonald, США. Переводится как Кувшинка "Скрытый Фиолетовый". У водяной лилии Hidden Violet очень красивые и необычные цветы в диаметре около 12 см., с длинными и тонкими лепестками тёмно красного цвета. Лепестки могут быть слегка изогнутыми. При различных ракурсах может быть эффект красно - фиолетового оттенка. Листья круглые, зелёного цвета в диаметре около 20 см. Растение в возрасте трёх лет может занимать в пруду около 120 - 150 см. Глубина посадки универсальная около 40 - 70 см., от корня до поверхности воды. Кувшинка Hidden Violet уникальный сорт по красоте цветения, но обильность  приходит на второй или третий год после посадки. Цветы могут немного возвышаться над поверхностью воды. Что бы купить нимфею Hidden Violet на территории России прошу посетить сайт моих друзей и партнёров, для этого перейдите по следующей ссылке - нимфея Hidden Violet

 

 

1000 грн.