логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 і 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Кувшинка Greta фото цветка

Nymphaea Greta Кувшинка Грета

Водяна лілія Greta (латаття Грета), реєстраційний номер в реєстрі розплідника Waterlilia (Beloshapko W 10-20).

Новий сучасний сорт з білими квітами - нимфея Greta. Пухнасті, махрові квіти в діаметрі близько 15 см. Листя має світлі оливкові забарвлення, що відрізняються від вже існуючих! Новий сорт виділяється своєю унікальністю, видний з далека і має яскраво виражений квітковий аромат! Водяна лілія Greta підходить для середніх ставків, глибиною до 70 см. В літній період краща глибина близько 40 - 60 см.

RUS. Водяная лилия Greta (кувшинка Грета), регистрационный номер в реестре питомника Waterlilia (Beloshapko W 10-20).

Новый современный сорт с белыми цветами - нимфея Greta. Пушистые, махровые цветы в диаметре около 15 см. Листья имеют светлые оливковые окрасы, отличающиеся от уже существующих! Новый сорт выделяется своей уникальностью, виден из далека и имеет ярко выраженный цветочный аромат! Водяная лилия Greta подходит для средних прудов, глубиной до 70 см. В летний период лучшая глубина около 40 - 60 см.

1800 грн.