логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 і 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Водяная лилия Gregg´s Orange Beauty фото

Nymphaea Gregg´s Orange Beauty Кувшинка Gregg´s Orange Beauty

Продається в контейнері! Водяна лілія Gregg´s Orange Beauty (водяна лілія Грегс Орандж Бьюти) кращий вибір серед двоколірних водяних лілій. Дуже красивий сорт водяної лілії Gregg´s Orange Beauty видно з далека в ставку. Квіти яскраво виражені двох кольорові злегка височіють над водою. Крайні пелюстки рожевого відтінку, а до середини мають насичено персиковий колір. Діаметр квітки близько 15 см. Водяна лілія Gregg´s Orange Beauty переводиться як водяна лілія Греггс Помаранчева Красуня. Селекція Perry Water Garden 1996 року. Невибагливий сорт, добре зимує, але не швидко розмножується. Із за цього сорт водяної лілії Gregg´s Orange Beauty досі дефіцитний і його складно знайти у продажу для купівлі. Повне формування куща з постійним цвітінням доводиться на третій рік. У цьому віці водяна лілія Gregg´s Orange Beauty є унікальним твором природи. Від її кольорів будуть усі в захваті. У ставку водяна лілія Gregg´s Orange Beauty займає трохи більше одного квадратного метра. Листя красиве з темним краплением, своєрідна контрастність відрізняє водяну лілію Gregg´s Orange Beauty від інших водяних лілій в ставку. Універсальна глибина посадки до 80 см, дозволяє висаджувати водяну лілію Gregg´s Orange Beauty в потрібному для вас місці. Водяна лілія Gregg´s Orange Beauty дуже хороший вибір для купівлі у свій ставок або для подарунка своїм друзям. Водяна лілія Gregg´s Orange Beauty добре приживається і в природних водоймах. Якщо поряд з вашою ділянкою є озеро, ставок або затока річки, можна посадити водяну лілію Gregg´s Orange Beauty і тим самим внести безценный вклад в красу природи що оточує не лише вас але і усіх, що живуть поруч. До водяної лілії Gregg´s Orange Beauty раджу комплексне добриво для нимфей.

RUS. Продаётся в контейнере! Водяная лилия Gregg´s Orange Beauty (водяная лилия Грегс Орандж Бьюти) лучший выбор среди двухцветных водяных лилий. Очень красивый сорт водяной лилии Gregg´s Orange Beauty виден из далека в пруду. Цветы ярко выраженные двух цветные слегка возвышаются над водой. Крайние лепестки розового оттенка, а к середине имеют насыщенно персиковый цвет. Диаметр цветка около 15 см. Водяная лилия Gregg´s Orange Beauty переводится как водяная лилия Греггс Оранжевая Красавица. Селекция Perry Water Garden 1996 года. Неприхотливый сорт, хорошо зимует, но не быстро размножается. Из за этого сорт водяной лилии Gregg´s Orange Beauty до сих пор дефицитный и его сложно найти в продаже для покупки. Полное формирование куста с постоянным цветением приходится на третий год. В этом возрасте водяная лилия Gregg´s Orange Beauty является уникальным произведением природы. От её цветов будут все в восторге. В пруду водяная лилия Gregg´s Orange Beauty занимает чуть больше одного квадратного метра. Листья красивые с тёмным краплением, своеобразная контрастность отличает водяную лилию Gregg´s Orange Beauty от других водяных лилий в пруду. Универсальная глубина посадки до 80 см., позволяет высаживать водяную лилию Gregg´s Orange Beauty в нужном для вас месте. Водяная лилия Gregg´s Orange Beauty очень хороший выбор для покупки в свой пруд или для подарка своим друзьям. Водяная лилия Gregg´s Orange Beauty хорошо приживается и в природных водоёмах. Если рядом с вашим участком есть озеро, пруд или залив речки, можно посадить водяную лилию Gregg´s Orange Beauty и тем самым внести безценный вклад в красоту природы окружающей не только вас но и всех живущих рядом. К водяной лилии Gregg´s Orange Beauty советую комплексное удобрение для нимфей.

1300 грн.