логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 І 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Nymphaea Gonnere Кувшинка Жоннери фото

Nymphaea Gonnere Кувшинка Жоннери

Nymphaea Gonnere (Латаття Жоннери), саджанець латаття Tuberosa Richardsoni. Тип кореневища - Марлиак. Німфея Gonnere - цікавий сорт з незвичайними махровими пионовидными квітами яскраво білого кольору. У діаметрі близько 10 - 15 (см). Серцевина квітки жовта але із за густину пелюсток її не завжди видно. Квітка дуже щільна, візуально неначе фарфорова. Латаття Gonnere підходить для середніх ставків глибиною до 100 (см). У нашому розпліднику Waterlilia латаття Gonnere вирощуємо в ставках глибиною близько 40 - 60 (см). У перший рік у латаття Gonnere не дуже щедре цвітіння. Рослину укорінюється і нарощує свій об'єм. Щедре цвітіння починається на другий рік у добре сформованого латаття. Для інтенсивнішого і щедрішого цвітіння рекомендую при посадці вносити в грунт - комплексне добриво для нимфей. Водяна лілія Gonnere дуже компактна, в нашому розпліднику по вимірах площі покриття листовою масою складає не більше 70 (см) У великому натуральному ставку площа покриття води листовою масою може досягати близько 100 (см) Листків у водяної лілії Gonnere (Жоннери) майже круглі, темно - зеленого кольору, в діаметрі близько 25 (см) Серед латаття з білими кольорами, латаття Gonnere самий пухнасте. Дуже популярна серед любителів нимфей. По красі - дуже приваблива. Кращий білосніжний сорт глядацьких симпатій.

RUS. Nymphaea Gonnere (Кувшинка Жоннери), саженец кувшинки Tuberosa Richardsoni. Тип корневища - Марлиак. Нимфея Gonnere - интересный сорт с необычными махровыми пионовидными цветами ярко белого цвета. В диаметре около 10 - 15 (см.). Сердцевина цветка жёлтая но из за густоты лепестков её не всегда видно. Цветок очень плотный, визуально как будто фарфоровый. Кувшинка Gonnere подходит для средних прудов глубиной до 100 (см.). В нашем питомнике Waterlilia кувшинку Gonnere выращиваем в прудах глубиной около 40 - 60 (см.). В первый год у кувшинки Gonnere не очень обильное цветение. Растение укореняется и наращивает свой объём. Обильное цветение начинается на второй год у хорошо сформированной кувшинки. Для более интенсивного и обильного цветения рекомендую при посадке вносить в грунт  - комплексное удобрение для нимфей. Водяная лилия Gonnere очень компактная, в нашем питомнике по замерам площади покрытия листовой массой составляет не более 70 (см.) В большом натуральном пруду площадь покрытия воды листовой массой может достигать около 100 (см.). Листья у водяной лилии Gonnere (Жоннери) почти круглые, тёмно - зелёного цвета, в диаметре около 25 (см.). Среди кувшинок с белыми цветами, кувшинка Gonnere самая пушистая. Очень популярная среди любителей нимфей. По красоте - очень привлекательная. Лучший белоснежный сорт зрительских симпатий. Что бы купить нимфею Gonnere на территории России прошу посетить сайт моих друзей и партнёров, для этого перейдите по следующей ссылке - нимфея Gonnere

600 грн.