логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 І 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Водяная лилия Golden Goblet фото цветка

Nymphaea Golden Goblet Кувшинка Голден Гоблет

Водяна лілія Golden Goblet, селекція Mike Giles 2011г. США. Німфея Golden Goblet великий сорт, відноситься до помаранчевої групи водяних лілій. Унікальний за формою квітів гібрид. У водяної лілії Golden Goblet квіти повністю не відкриваються і своєрідно схожі з видом кубку. Звідси і назва нимфеи Golden Goblet, що означає нимфея "Золотий Кубок". Прекрасний сорт, невибагливий, відмінно зимує і красиво цвіте. Квіти великі але за рахунок того що пелюстки присобраны, діаметр суцвіття складає близько 12 - 15 см. В цілому водяна лілія Golden Goblet великий сорт з щільними стеблами м'ясистої структури як листових і квіткових, які легко утримують квіти над поверхнею води. Ідеально підходить для великих ставків. Площа покриття води листовою масою складає близько 1,3 м. Універсальна глибина посадки 40 - 80 см, яка дозволяє висаджувати німфею Golden Goblet як в штучних так і природних ставках. У 2013 році німфея Golden Goblet зайняла друге місце в міжнародному конкурсі латаття (IWGS) в номінації "краще нове харди латаття". Водяна лілія Golden Goblet рідкісний, колекційний сорт. Продається в контейнері!

RUS. Водяная лилия Golden Goblet, селекция Mike Giles 2011г. США. Нимфея Golden Goblet крупный сорт, относится к оранжевой группе водяных лилий. Уникальный по форме цветов гибрид. У водяной лилии Golden Goblet цветы полностью не открываются и своеобразно схожи с видом кубка. Отсюда и название нимфеи Golden Goblet, что означает нимфея "Золотой Кубок". Прекрасный сорт, неприхотливый, отлично зимует и красиво цветёт. Цветы крупные но за счёт того что лепестки присобраны, диаметр соцветия составляет около 12 - 15 см. В целом водяная лилия Golden Goblet крупный сорт с плотными стеблями мясистой структуры как листовых и цветовых, которые легко удерживают цветы над поверхностью воды. Идеально подходит для больших прудов. Площадь покрытия воды листовой массой составляет около 1,3 м. Универсальная глубина посадки 40 - 80 см., которая позволяет высаживать нимфею Golden Goblet как в искусственных так и внатуральных природных прудах. В 2013 году нимфея Golden Goblet заняла второе место в международном конкурсе кувшинок (IWGS) в номинации "лучшая новая харди кувшинка". Водяная лилия Golden Goblet редкий, коллекционный сорт. Продаётся в контейнере!

 

 

 

2100 грн.