логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 І 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Водяная лилия Gold Medal фото

Nymphaea Gold Medal Кувшинка Голд Медал

Купити водяну лілію Gold Medal (Купити латаття Голд Медал, купити нимфею Gold Medal). Водяна лілія Gold Medal, селекція Perry D. Slocom 1991 року. Німфея Gold Medal відноситься до жовтої колірної групи з великими квітами і добре наростающей листовою масою. Для водяної лілії Gold Medal прийнятніше просторі ставки як природного так і штучного походження з глибиною біля одного метра. Рекомендована глибина посадки до 80 см. Великою перевагою німфеі Gold Medal є великі жовті квіти, що досягають в діаметрі близько 15 - 20 см. До того ж незважаючи на свій розмір квіти часто височіють над поверхнею води. Листя у латаття Gold Medal в діаметрі близько 25 см, темно - зеленого кольору з коричневим крапом. Площа покриття води листовою масою до 150 см. Тип кореневища - Марлиак. В цілому німфея Gold Medal має низьку ціну при хороших показниках. Невибаглива у вирощуванні, легко приживається і добре зимує в ставку під льодом. Цвіте красивими, великими жовтого кольору квітами. Що б купити латаття Gold Medal на нашому сайті - натисніть кнопку "Купити" і оформіть замовлення. Можна замовити по тел. 050 710 25 99 або 097 330 21 31.

RUS. Купить водяную лилию Gold Medal (Купить кувшинку Голд Медал, купить нимфею Gold Medal). Водяная лилия Gold Medal, селекция Perry D. Slocom 1991 года. Нимфея Gold Medal относится к жёлтой цветовой группе с крупными цветами и хорошо наростающей листовой массой. Для водяной лилии Gold Medal предпочтительнее просторные пруды как природного так и искусственного происхождения с глубиной около одного метра. Рекомендуемая глубина посадки  до 80 см. Большим преимуществом нимфеи Gold Medal являются крупные жёлтые цветы, достигающие в диаметре около 15 - 20 см. К тому же несмотря на свой размер цветы часто возвышаются над поверхностью воды. Листья у кувшинки Gold Medal в диаметре около 25 см., тёмно - зелёного цвета с коричневым крапом. Площадь покрытия воды листовой массой до 150 см. Тип корневища - Марлиак. В целом нимфея  Gold Medal имеет низкую цену при хороших показателях. Неприхотлива в выращивании, легко приживается и хорошо зимует в пруду подо льдом. Цветёт красивыми, крупными жёлтого цвета цветами. Что бы купить кувшинку Gold Medal на нашем сайте - нажмите кнопку "Купить" и оформите заказ. Можно заказать по тел. 050 710 25 99 или 097 330 21 31. Что бы купить нимфею Gold Medal на территории России просим посетить сайт моих друзей и партнёров, для этого перейдите по следующей ссылке - нимфея Gold Medal

 

 

550 грн.