логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 І 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Водяная лилия Fuchsia Pom Pom фото цветка

Nymphaea Fuchsia Pom Pom Кувшинка Фуксия Пом Пом

Водяная лилия Fuchsia Pom Pom одна из самых красивых розовых водяных лилий. Подтверждение тому международный конкурс кувшинок IWGS. В 2013 году водяная лилия Fuchsia Pom Pom заняла первое место в номинации "лучшая выносливая кувшинка".

Водяную лилию Fuchsia Pom Pom вывел американский селекционер Tony Moore в 2011 году. И с тех пор она является шедевром гибридизации. Очень пышные, крупные цветы в диаметре около 15 см., не оставят равнодушным никого.

Универсальная глубина посадки, 40 - 80 см., позволяет высаживать кувшинку Fuchsia Pom Pom в любом месте водоёма.

Листья заовалены, оливково - зелёные, в диаметре около 20 см. Площадь покрытия в пруду около 130 см.

Водяная лилия Fuchsia Pom Pom подходит для любых прудов. Неприхотливый сорт, хорошо зимует, обильно цветёт и быстро наростает.

Купить водяную лилию Fuchsia Pom Pom (кувшинка Фуксия Пом Пом) в контейнере, нажмите кнопку "Купить" и оформите заказ.

 

2000 грн.