логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 І 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Водяная лилия Fay McDonald фото

Nymphaea Fay McDonald Кувшинка Фай Макдональд

Купити водяна лілія Fay McDonald (Купити нимфея Фай Макдональд) в магазині латаття Waterlilia. Водяна лілія Fay McDonald це ISG нимфея, селекція Mike Giles, США. Відноситься до синьо - фіолетовій групі нимфей. Виділяється щедрим цвітінням і хорошим зростанням. Дуже рідкісний сорт. Глибина посадки близько 30 - 60 см. Площа покриття води близько 100 см. Листя середнє в діаметрі близько 15 - 20 см. За кольором молоде листя має коричневий відтінок і в процесі дозрівання зеленіють. Квіти німфеи Fay McDonald можуть міняти контрастність кольору від ясно пурпурного до темно синього до центру мають белинку, візуально квітка неначе світиться з нутри. Квіти мають насичений квітковий аромат. У ставку смотриться дуже ефектно. Діаметр квітів близько 17 см. У нашому "магазині латаття" представлений два розміри водяної лілії Fay McDonald (Фай Макдональд). "ЄВРОСТАНДАРТ" - вкорінена водяна лілія в контейнері об'ємом 2 літр (молода рослина). Вимагає перевалки у більший за об'ємом контейнер з внесенням комплексного добрива для нимфей. "VIP НІМФЕЯ" - вкорінена водяна лілія в контейнері об'ємом 7 літрів (маткова рослина). Повністю готове рішення для вашого ставка. Пересадку або перевалку не потрібно, добриво внесене. Можна відразу ставити в ставок.

RUS. Купить водяная лилия Fay McDonald (Купить нимфея Фай Макдональд) в магазине кувшинок Waterlilia. Водяная лилия Fay McDonald это ISG нимфея, селекция Mike Giles, США. Относится к сине - фиолетовой группе нимфей. Выделяется обильным цветением и хорошим ростом. Очень редкий сорт. Глубина посадки около 30 - 60 см. Площадь покрытия воды около 100 см. Листья средние в диаметре около 15 - 20 см. По цвету молодые листья имеют коричневый оттенок и в процессе созревания зеленеют. Цветы нимфеи Fay McDonald могут менять контрастность цвета от светло пурпурного до тёмно синего к центру имеют белинку, визуально цветок как будто светится из нутри. Цветы имеют насыщенный цветочный аромат. В пруду смотриться очень эффектно. Диаметр цветов около 17 см. В нашем "магазине кувшинок" представлено два размера водяной лилии Fay McDonald (Фай Макдональд). "ЕВРОСТАНДАРТ" - укоренённая водяная лилия в контейнере объёмом 2 литр (молодое растение). Требует перевалки в больший по объёму контейнер с внесением комплексного удобрения для нимфей. "VIP НИМФЕЯ" - укоренённая водяная лилия в контейнере объёмом 7 литров (маточное растение). Полностью готовое решение для вашего пруда. Пересадка или перевалка не требуется, удобрение внесено. Можно сразу ставить в пруд. Что бы купить нимфею Fay McDonald на территории России просим посетить сайт моих друзей и партнёров, для этого перейдите по следующей ссылке - нимфея Fay McDonald

 

3000 грн.