логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 І 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Водяная лилия Ellisiana фото

Nymphaea Ellisiana Кувшинка Эллизиана

Купити водяна лілія Ellisiana (Купити латаття Эллизиана). Nymphaea Ellisiana (Латаття Эллизиана) красивий сорт водяної лілії з червоними кольорами для невеликих ставків глибиною до 60 см. Водяна лілія Ellisiana ідеально підходить для вирощування у вазонах. Латаття має компактний вигляд не сильно разростается, площа в ставку до 50 см. Квіти темно - червоні з атласним відливом в діаметрі 10 - 13 см. Листя зелене з краплением в діаметрі 13 - 15 см. Латаття Ellisiana невибагливий сорт у вирощуванні, добре приживається і цвіте в рік посадки. Глибина посадки 20 - 50 см. Тип кореневища - Марлиак. Водяна лілія Ellisiana, селекція Латур - Марлиака 1896 року. Раджу латаття Ellisiana для невеликих пластикових ставків, плівкових неглибоких ставків. Можна висаджувати і в натуральні ставки на глибину до 50 см. При вирощуванні латаття Ellisiana у вазонах, необхідно осінню помістити вазон в підвальне приміщення до весни.

Rus. Купить водяная лилия Ellisiana (Купить кувшинку Эллизиана). Nymphaea Ellisiana (Кувшинка Эллизиана) красивый сорт водяной лилии с красными цветами для небольших прудов глубиной до 60 см. Водяная лилия Ellisiana идеально подходит для выращивания в вазонах. Кувшинка имеет компактный вид не сильно разростается, площадь в пруду до 50 см. Цветы тёмно - красные с атласным отливом в диаметре 10 - 13 см. Листья зелёные с краплением в диаметре 13 - 15 см. Кувшинка Ellisiana неприхотливый сорт в выращивании, хорошо приживается и цветёт в год посадки. Глубина посадки 20 - 50 см. Тип корневища - Марлиак. Водяная лилия Ellisiana, селекция Латур - Марлиака 1896 года. Советую кувшинку Ellisiana для небольших пластиковых прудов, плёночных неглубоких прудов. Можно высаживать и в натуральные пруды на глубину до 50 см. При выращивании кувшинки Ellisiana в вазонах, необходимо осенью поместить вазон в подвальное помещение до весны. Что бы купить нимфею Ellisiana на территории России прошу посетить сайт моих друзей и партнёров, для этого перейдите по следующей ссылке - нимфея Ellisiana

 

450 грн.