логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 І 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Кувшинка Denver фото

Nymphaea Denver Кувшинка Денвер

Купити водяна лілія Denver (купити латаття Денвер). Німфея Denver, селекція Кирка Строна, 1997 року. Сорт вийшов при запиленні водяних лілій Rembrandt і Mexicana. Тип кореневища - Марлиак. У водяної лілії Denver дуже красива махрова квітка в діаметрі близько 10 см, дуже часто білого кольору. Але сам сорт відноситися до жовтої колірної групи. Квіти мають дуже світлий жовтий відтінок, майже білий. У ставку цвітуть трохи вище за поверхню води. Латаття Denver - рясно квітучий сорт, добре наростающий, ідеально підходить для не глибоких ставків, вазонів, пластикових ставкових форм. Глибина посадки близько 30 - 60 см, від кореня до поверхні води. У латаття Denver (Денвер) листя круглої форми в діаметрі близько 15 см, яскраво зелені з коричневими розлученнями по усій площині. Площа покриття в ставку близько 60 - 70 см невибагливий сорт у вирощуванні.

RUS. Купить водяная лилия Denver (купить кувшинку Денвер). Нимфея Denver, селекция Кирка Строна, 1997 года. Сорт получился при опылении водяных лилий Rembrandt и Mexicana. Тип корневища - Марлиак. У водяной лилии Denver очень красивый махровый цветок в диаметре около 10 см., очень часто белого цвета. Но сам сорт относиться к жёлтой цветовой группе. Цветы имеют очень светлый жёлтый оттенок, почти белый. В пруду цветут чуть выше поверхности воды. Кувшинка Denver - обильно цветущий сорт, хорошо наростающий, идеально подходит для не глубоких прудов, вазонов, пластиковых прудовых форм. Глубина посадки около 30 - 60 см., от корня до поверхности воды. У кувшинки Denver (Денвер) листья круглой формы в диаметре около 15 см., ярко зелёные с коричневыми разводами по всей плоскости. Площадь покрытия в пруду около 60 - 70 см. Неприхотливый сорт в выращивании. Что бы купить нимфею Denver на территории России прошу посетить сайт моих друзей и партнёров, для этого перейдите по следующей ссылке - нимфея Denver

400 грн.