логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 І 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Водяная лилия Danelia фото цветка

Nymphaea Danelia Кувшинка Данэлия

Водяна лілія Danelia (Латаття Данэлия), реєстраційний номер в реєстрі розплідника Waterlilia (Beloshapko W 30-19).

Новий білий сорт водяної лілії Danelia з великими квітами для великих і просторих ставків. Латаття Danelia відноситься до першої групи рясно квітучих нимфей. Квіти зірчастої форми, махрові з широкими загостреними пелюстками. Діаметр квітів близько 20 см. Листя круглий оливковий - зелені в діаметрі близько 25 см. Площа покриття води складає близько 120 - 130 см. Універсальна посадка 50 - 120 см. Можливо і велика глибина підійде, але ще не тестувалася. Водяна лілія Danelia підходить для ставка будь-якого походження, від штучного до природного. Сорт добре і швидко розмножується, кореневище щільне, дає хороші рослі паростки. Рекомендований контейнер для посадки близько 10 - 20 літрів. Водяна лілія Danelia продається в контейнері! Купити водяну лілію Danelia (латаття Данэлия).

RUS. Водяная лилия Danelia (Кувшинка Данэлия), регистрационный номер в реестре питомника Waterlilia (Beloshapko W 30-19). Новый белый сорт водяной лилии Danelia с крупными цветами для больших и просторных прудов. Кувшинка Danelia относится к первой группе обильно цветущих нимфей. Цветы звёздчатой формы, махровые с широкими остроконечными лепестками. Диаметр цветов около 20 см. Листья круглые оливково - зелёные в диаметре около 25 см. Площадь покрытия воды составляет около 120 - 130 см. Универсальная посадка 50 - 120 см. Возможно и большая глубина подойдёт, но на данный момент не тестировалась. Водяная лилия Danelia подходит для пруда любого происхождения, от искусственного до природного. Сорт хорошо и быстро размножается, корневище плотное, даёт хорошие рослые побеги. Рекомендуемый контейнер для посадки около 10 - 20 литров. Водяная лилия Danelia продаётся в контейнере! Купить водяную лилию Danelia (кувшинку Данэлия)

 

1100 грн.